Czy masz taką linię na dłoni? Jeśli tak to masz szczęście. Oto dlaczego…

Czy masz taką linię na swojej dłoni? Jeśli tak, jesteś szczęśliwcem! Dlaczego? Zaraz się przekonasz. Praktyki czytania z linii papilarnych sięgają antycznych czasów. To ciekawe zagadnienie także dzisiaj jest przedmiotem zainteresowania. Wielu ludzi jest przekonanych, że można z nich wiele odczytać.

Odpowiadając na początkowe pytanie, dlaczego jesteś szczęśliwcem, wyjaśniam: linia ta nazywana jest „aniołem stróżem” i przebiega niemal równolegle to naszej linii życia. Jeśli w pewnym jej punkcie przecina ją, to oznacza moment, w którym straciliśmy kogoś ważnego w naszym życiu.

Ludzie, którzy mają wyraźną linię „anioła stróża” cieszą się szczęśliwym i długim życiem. Omija ich cierpienie i wszelkie krzywdy. Jednak nie wszyscy linię „anioła stróża” posiadają, więc jeśli widzisz ją na swojej dłoni to „anioł stróż” czuwa nad Tobą i chroni cię przed złem. Stąd też jej nazwa i wyjaśnienie, dlaczego możesz nazywać się szczęściarzem. Możesz mieć przekonanie, że jest duchowa siła, która cię prowadzi dobrą drogą. Od Ciebie tylko zależy, czy ją czujesz i umiesz właściwie wykorzystać swój szczęśliwy los.

źródło: the-spiritualist.com

Comments

comments

loading...