Skuteczne domowe lekarstwo na bóle stawów – pomaga już po pierwszym zastosowaniu!

Ból stawów to bardzo nieprzyjemny problem. Najczęściej dotyczy on kolan oraz łokci. Powszechnie uważa się, że bóle stawów nasilają się szczególnie po czterdziestym roku życia – jest to efekt uboczny starzenia się. Bóle stawów mogą się nasilać się również u osób, które długotrwale spożywają duże ilości tłustego nabiału.

lekarstwo na bóle stawów

 Oczywiście nie oznacza to, że nabiał to jedyna przyczyna bólu stawów. W rzeczywistości bóle stawów mogą powstawać w wyniku różnego rodzaju urazów, przeciążeń, złamań, zapalenia stawów czy też w wyniku postępującego reumatyzmu. Ból stawów pojawia się również u osób, które mało się poruszają.

Maści oraz leki  nie zawsze są idealnym rozwiązaniem. W zamierzchłych czasach ludzie łagodzili bóle stawów za pomocą naturalnych rozwiązań. Oto jedno z nich – domowa maść według przepisu wywodzącego się z rosyjskiej medycyny ludowej.

Oparta jest o łatwo dostępne składniki  – na pewno nie będziecie mieli problemów z ich znalezieniem 🙂 Zdecydowaliśmy się zamieść właśnie ten przepis, ponieważ jest on najskuteczniejszy.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ NA TEMAT ZDROWIA NIŻ TWOI ZNAJOMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU KLIKAJĄC W KCIUKA 🙂

Domowa maść przeciw bólom stawów

Składniki:

  •  Miód,
  • Musztarda,
  • Sól morska,
  • Soda.

Każdy ze składników dodajemy w równych proporcjach – po jednej łyżce stołowej.  Wszystkie składniki dokładnie mieszamy razem –  ważne abyście uzyskali jednorodną mieszaninę. Dla wygody zalecamy schować gotowy preparat w pustym pudełku po kremie.

Stosowanie:

1.Rozprowadźcie maść w bolesnych miejscach a następnie owińcie folią spożywczą, a następnie bawełnianym szalikiem lub ręcznikiem.

2.Okład powinien być nałożony na około 2 godziny. Najlepiej stosować go przed snem. Zabieg możecie powtórzyć maksymalnie 5 razy z rzędu.

3. Plusem tej metody jest to, że efekty odczujecie już po pierwszym stosowaniu.

4. Pamiętajcie, że maść musi być przechowywana w lodówce przez cały czas.

 

Udostępnijcie ten artykuł swoim bliskim – dzięki temu macie szanse im pomóc 🙂

 

Comments

comments