Skuteczne domowe lekarstwo na bóle stawów – pomaga już po pierwszym zastosowaniu!

Ból stawów to bardzo dokuczliwy problem. Najczęściej dotyczy kolan oraz łokci. Powszechnie uważa się, że bóle stawów nasilają się po czterdziestym roku życia – jest to efekt uboczny starzenia się. Bóle stawów mogą się nasilać się również u osób, które długotrwale spożywają duże ilości tłustego nabiału.

lekarstwo na bóle stawów

Oczywiście nie oznacza to, że nabiał to jedyna przyczyna bólu stawów. W rzeczywistości bóle stawów mogą powstawać w wyniku różnego rodzaju urazów, przeciążeń, złamań, zapalenia stawów, czy też w wyniku postępującego reumatyzmu. Ból stawów pojawia się również u osób, które mało się poruszają.

Maści oraz leki  nie zawsze są idealnym rozwiązaniem. W zamierzchłych czasach ludzie łagodzili bóle stawów za pomocą naturalnych rozwiązań. Oto jedno z nich – domowa maść na ból stawów według przepisu wywodzącego się z rosyjskiej medycyny ludowej.

Maść na ból stawów oparta jest o łatwo dostępne składniki  – na pewno nie będziecie mieli problemów z ich znalezieniem. Zdecydowaliśmy się zamieść właśnie ten przepis, ponieważ jest on najskuteczniejszy.

Domowa maść przeciw bólom stawów

Składniki:

  • Miód
  • Sól morska
  • Soda
Każdy ze składników maści na ból stawów dodajemy w równych proporcjach – po jednej łyżce stołowej.  Wszystkie składniki dokładnie mieszamy razem –  ważne, abyście uzyskali jednorodną mieszaninę. Dla wygody używania zalecamy schować gotowy preparat w pustym pudełku po kremie.

Stosowanie:

1.Rozprowadź maść w bolesnych miejscach, a następnie owiń folią spożywczą i bawełnianym ręcznikiem.

2.Okład powinien być nałożony na około 2 godziny. Zabieg możesz powtórzyć maksymalnie 5 razy z rzędu.

3. Plusem tej metody jest to, że efekty odczujesz już po pierwszym stosowaniu.

4. Pamiętajcie, że maść na ból stawów musi być przechowywana  przez cały czas w lodówce.

Udostępnij ten artykuł swoim bliskim – dzięki temu masz szansę im pomóc 🙂

O innych cud poradach poczytaj tutaj

 

Comments

comments

loading...