Firmy farmaceutyczne ukrywają przed nami owoc, który leczy raka! Każdy powinien wiedzieć o tym owocu!

Grono ekspertów światowej sławy twierdzi, że owoc, który prezentujemy jest najsilniejszą i najskuteczniejszą bronią do walki z wszelkiego rodzaju nowotworami! Najważniejsze jest to, że jest to w pełni naturalny produkt!

Najistotniejsze jest to, że przebadano jego skuteczność i stwierdzono, że jest on 10000 razy silniejszy niż konwencjonalny sposób leczenia raka!

Niestety, ale firmy farmaceutyczne ukrywają przed nami ten owoc w obawie przed ogromnymi stratami finansowymi koncernów oraz mniejszym zainteresowaniem ich drogimi lekami.

Ten owoc znany jest jako Guanabana lub Graviola. Owoc występuje na tak zwanych niskopiennych drzewach. Owoc guanabany jest bardzo smaczny, ponieważ jest słodki i soczysty. Jest dość sporych rozmiarów. Bez przeszkód można go spożywać na surowo lub dodać do ulubionej sałatki, czy potrawy.

Najlepsze jest to, że drzewo możesz zasadzić u siebie na działce lub w ogrodzie. Sok, jaki możesz z niego pozyskać skutecznie walczy z rakiem!

Warto dodać, że produkt nie powoduje szkodliwych skutków ubocznych, jak bywa to przy stosowaniu chemioterapii. Powód jest prosty: jest to całkowicie naturalny produkt, a nie jak w przypadku drogich leków sztucznie wyhodowany w laboratorium specyfik.

Wielu międzynarodowych ekspertów twierdzi, że jest to najsilniejsza broń do walki z rakiem i nie tylko, gdyż zapewnia ogromną listę korzyści zdrowotnych.

Wśród bardzo długiej listy korzyści, jakie niesie za sobą ten owoc, wyodrębniamy właściwości antybiotyczne, silne właściwości przeciwpasożytnicze czy przeciwgrzybicze. Graviola skutecznie leczy zaburzenia układu nerwowego, stres, depresję oraz reguluje poziom ciśnienia krwi.

W ciągu ostatnich pięciu dekad ponad 20 badań laboratoryjnych wykazało, że wyciąg z guanabany skutecznie zabija komórki nowotworowe w przypadku 12 typów raka, w tym raka trzustki, jajników, okrężnicy, piersi i raka prostaty.

Cudowne składniki tego owocu hamują wzrost komórek rakowych 10000 razy skuteczniej niż Adriamycyna, która jest popularnym środkiem chemioterapeutycznym.

Co więcej, i co najważniejsze, nie wpływa ona na zdrowe komórki, lecz niszczy tylko komórki nowotworowe, w przeciwieństwie do konwencjonalnych metod leczenia raka, które niszczą wszystkie komórki w naszym organizmie!

Koniecznie udostępnij ten wpis u siebie na Facebooku! Niech wszyscy dowiedzą się o tym owocu!

Comments

comments

loading...