Jeśli chcesz mieć płaski brzuch to trzymaj się z dala od tych produktów

Gotowa na wiosenną metamorfozę? Chcesz spalić tłuszczyk z brzucha i okolic talii?Za chwilę dowiesz się jak to zrobić.

Często jest tak, że ćwiczymy, jemy mniej, pijemy duże ilości wody a mimo to waga stoi w miejscu! Możliwe jest, że spożywamy w międzyczasie produkty „zakazane” nie mając świadomości że to robimy!

Ten artykuł da Ci cenne wskazówki jak szybko i skutecznie stracić tłuszcz w okolicy brzucha i talii oraz jak zmniejszyć wstydliwy problem wzdęć i przelewania się w brzuchu.

1.Ogranicz sól

Jak wiemy, sól zatrzymuje wodę w organizmie dlatego jeśli chcesz mieć płaski brzuch unikaj nadmiernego solenia posiłków a także nie kupuj gotowej żywności zawierającej dużych ilości soli.

2. Wyeliminuj węglowodany

Najgorsza jest biała mąka w chlebie i makaronach i tanich kajzerkach. Trzymaj się z dala od tych produktów na tyle ile możesz, ponieważ będą one hamować wszelkie próby spalania tłuszczu z brzucha.

3. Unikaj nabiału

Mleko i jego przetwory (a więc masło, śmietana, kefir) jest głównym sprawcą wzdęć i gazów. Masło możesz zastąpić humusem a śmietanę z mleka śmietaną słonecznikową. Ponieważ nabiał jest tłusty, zwiększa on bardzo poziom cholesterolu.

4. Unikaj słodyczy

Słodycze są bogate w sztuczny cukier, którego smak uzależnia. To dlatego gdy nie jesz słodyczy to o nich nie myślisz a gdy tylko zaczniesz to jadłbyś je bez przerwy. Gdy masz chęć na coś słodkiego to zjedz słodki owoc, chęć na słodkie na pewno zniknie ze względu na fruktozę zawartą w owocach.

Stosuj się do tych wskazówek a odchudzanie będzie dużo prostsze!

Udostępnij artykuł koleżance, która się odchudza

Comments

comments

loading...