Naciśnij te punkty na twarzy, a odmłodniejesz i usuniesz wiele dolegliwości

Akupresura twarzy zamiast igły chirurga plastycznego? Oczywiście! Efekt może być ten sam albo nawet znacznie lepszy. Stosując tę technikę dodatkowo uzdrowisz wiele organów wewnętrznych, takich jak tarczycę, trzustkę, śledzionę, jelito grube i wiele innych. Mięśnie twarzy i narządy wewnętrzne człowieka nigdy nie pozostają obojętne na zabieg akupresury. Wystarczy użyć własnych rąk, uciskać odpowiednie punkty na twarzy i obserwować, jak skóra po prostu młodnieje. 

akupresura twarzy

Akupresura twarzy, poza szybkim efektem odmładzającym, sprzyja dobremu przepływowi przez całe ciało tak zwanej energii życia. Jeśli przepływ energii z jakiegoś powodu natrafia na blokadę, wówczas pojawiają się różne dolegliwości. Z czasem przekształcają się w groźne choroby. Akupresura twarzy skutecznie usuwa wszelkie blokady, pozwalając energii swobodnie przepływać po całym ciele. Uciskanie wybranych punktów powoduje równomierny przepływ krwi, uwalnia bolesne napięcia mięśni i ból pleców oraz szybko usuwa nadmiar wody z całego organizmu. 

Poznaj punkty na twarzy i wykorzystaj do uzdrowienia całego organizmu

akupresura

Akupresura twarzy daje także inne znakomite rezultaty zdrowotne. Zaobserwowano, że dzięki tej metodzie pacjenci po chemioterapii łatwiej pozbywają się nudności i czują się znacznie lepiej niż przed rozpoczęciem stosowania tego typu zabiegów. 

Znasz kogoś, kto też chętnie by się o tym dowiedział? Podziel się tą informacją na Fb 🙂

Comments

comments

loading...