Naciśnij te punkty na Twoim ciele, a ból pleców natychmiast zniknie!

Poprzez siedzący tryb życia, praktycznie każdy z nas spotkał się w życiu z silnym bólem pleców, który uniemożliwia normalne funkcjonowanie.

Najłatwiejszą drogą wydają się środki przeciwbólowe, jednak mają one negatywny wpływ na nasz organizm, a w szczególności na wątrobę. Poniżej pragniemy Państwu zaprezentować metodę, która sprawi, że pozbędziecie się uporczywego bólu pleców i innych dolegliwości tego rodzaju. Będzie jak ręką odjął!

Akupunktura przywraca przepływ energii w ciele, jednocześnie likwidując problemy zdrowotne, ponieważ przyczyną tych schorzeń jest zakłócenie w przepływie energii przez nasze ciało. Przepływ ten można poprawić poprzez nacisk w określonych miejscach na ciele.

punkty akupresury

Szkoda, że tak mało dzisiaj się mówi o bardzo skutecznych metodach leczenia wszelkich schorzeń poprzez tradycyjne metody. Jedną z nich jest właśnie akupunktura. Usuwa ból różnego pochodzenia i przynosi prawie natychmiastową ulgę. 

Dla osiągnięcia lepszych efektów stosuje się igły, jednak trzeba mieć specjalistyczną wiedzę oraz duże doświadczenie, aby samemu korzystać z igieł.

Na szczęście akupresura nie wymaga od nas aż takiej wiedzy i z powodzeniem możemy ją wykorzystać do samodzielnej stymulacji punktów na naszym ciele. 

akupresura punkt GB30

Punkt GB30. Jego stymulacja leczy ból w biodrach, ramionach, stawach,  plecach, a przede wszystkim rwę kulszową.

Punkt B54 jest z tyłu kolana. Nacisk połączony z masażem w tym miejscu likwiduje bóle dolnej części pleców.

akupresura punkt G54

Punkt GB29 – stymulacja tego miejsca  uśmierzy ból stawów biodrowych.

Te bardzo proste zabiegi można wykonywać codziennie samemu w domu. Nie wymagają żadnych specjalnych umiejętności. Tylko od nas zależy, czy chcemy poprawić nasze zdrowie. Regularne ich stosowanie przynosi niesamowite rezultaty!

O innych cud poradach można poczytać tutaj

Comments

comments

loading...