Najniebezpieczniejsze leki na świecie. Sprawdź, czy je zażywasz.

Nie od dziś wiadomo, że większość lekarzy patrzy na swoich chorych pacjentów jak na okazję do zarobienia pieniędzy. Im będziemy więcej chorować, tym oni będą więcej zarabiali na nas pieniędzy. 

Leki nie dość, że są drogie, to większość z nich ma bardzo dużo skutków ubocznych. Przygotowaliśmy dla was listę najniebezpieczniejszych leków na świecie. Sprawdź, czy nie ma na tej liście Twojego leku.

Leki antydepresyjne z grupy SSRI.
Są to leki blokujące serotoninę, np. wycofany już Prozac, czy Paxil. Badania amerykańskiego poczytnego magazynu medycznego Journal of the American Medical Association wykazały, że lek ma bardzo niską skuteczność oraz że ma bardzo dużo skutków ubocznych, m.in. wywołuje apatię, nadmierne pocenie się, obniżenie apetytu, czy ciągłą senność.

Szczepionka przeciwko grypie.  
Zawiera 50 tys. części formaldehydu, który zabija powoli codziennie. Ponadto jej składnikiem jest MSG oraz aluminium. Jest jedną z przyczyn poronień u kobiet w ciąży.

flora bakteryjna

Nieprawidłowo podane antybiotyki.
Antybiotyk, jeśli jest nietrafiony, to jedyne co robi w naszym organizmie to wyniszcza florę bakteryjną. Nietrafiony antybiotyk nie zwalcza bakterii odpowiedzialnych za chorobę.

Szczepionka HPV.
Potocznie znana jako szczepionka przeciwko brodawczakowi ludzkiemu. Mass media wmawiają nam, że chroni przed rakiem szyjki macicy, ale tego związku nigdy nie udowodniono. Ponadto powoduje szereg skutków ubocznych, w tym śpiączkę.

śpiączka

Szczepionka przeciw rotawirusom.
Zawiera żywe wirusy oraz bardzo toksyczny Polisorbat 80, odpowiedzialny m.in. za wykrzepianie krwi, zawały serca i niedorozwój narządów płciowych u  dzieci.

Przekaż tę wiedzę swoim znajomym! Udostępnij koniecznie artykuł!

Comments

comments

loading...