Pozbądź się chorób narządów płciowych dzięki metodzie franciszkanina o. Grzegorza Sroki

 

Ojciec Grzegorz Sroka to niezłomny zielarz, dla którego ziołolecznictwo było prawdziwą pasją. Był przekonany, że leczenie ziołami jest naturalną alternatywą dla konwencjonalnej medycyny. Zioła wspierają leczenie, a przy pomocy naparów z odpowiednio dobranych ziół możemy sami zapobiegać rozwojowi wielu groźnych chorób. Sam się o tym przekonał w czasie służby wojskowej, kiedy jako instruktor sanitariuszy z powodzeniem pomagał chorym żołnierzom.  

 

Ojciec Grzegorz Sroka – ten współczesny propagator ziołolecznictwa pozostawił nam w spuściźnie wiele przepisów na lecznicze napary. W świecie dominacji leków syntetycznych nie są one nagłaśniane w mediach.  Teraz możesz poznać jeden z nich. Jest to napar wykonany z wierzbownicy, stosowany w walce z chorobą prostaty i pęcherza moczowego. Wierzbownica to cenne ziele o niezwykle skutecznym działaniu, gdyż chory odczuwa poprawę już po wypiciu  1 kubka wywaru z tej rośliny. Rewelacyjne działanie wierzbownicy dostrzegli także Niemcy. Stało się to za sprawą Marii Treben, która określa to zioło w następujący sposób: „Działanie lecznicze wierzbownicy jest tak silne, że często likwiduje ona błyskawicznie dolegliwości związane ze schorzeniami gruczołu krokowego. Były przypadki, gdy mężczyzn czekała niechybna operacja, mocz oddawali tylko kroplami, a wypicie pierwszej tylko szklanki herbatki przynosiło poprawę”.

Napar z wierzbownicy stosowany jest głównie w chorobie narządów płciowych.

Napar z wierzbownicy:

Potrzebujesz:

  1. Susz z wierzbownicy (dostępny w sklepach zielarskich lub aptece)
  2. Przegotowaną wodę

 

Wykonanie:

Wsyp 1 łyżeczkę suszu do szklanki. Zalej wrzątkiem. Przykryj szklankę i odczekaj około 10 minut. Napar należy pić 2 razy dziennie. Rano na czczo przed śniadaniem i wieczorem 2 godziny po kolacji.

 

Comments

comments

loading...