Nawet 5 kg mniej w miesiąc! Napój spalający tłuszcz. Wystarczy, że..

Dużo osób wybiera naturalne sposoby leczenia, ponieważ nie chcą narażać siebie na szkodliwe uboczne działania medykamentów z apteki i dodatkowo wydawać dużo pieniędzy. Poza tym zazwyczaj wszystkie te preparaty okazują się nieskuteczne. Jeśli chcesz, by tym razem udało ci się schudnąć, poznaj jeden z najbardziej skutecznych środków na nadwagę.

napój odchudzający

Poznaj napój, który hamuje wchłanianie tłuszczu i redukuje już powstałą tkankę tłuszczową. Napój jest bardzo prosty w przygotowaniu, a zaskakująco skuteczne działanie wprawi cię w zdumienie i zarazem bardzo ucieszy.

 

Oto przepis na napój z cytryny i nasion chia:
1 łyżka nasion chia
Sok z jednej cytryny
½ szklanki wody
1 łyżeczkę miodu

Przygotowanie:
Najpierw przez 30 minut namocz nasiona chia w wodzie. Następnie zmieszaj je z sokiem z cytryny, a na koniec dodaj łyżeczkę miodu. Przy użyciu blendera zmiksuj wszystko na jednolity napój.

Pij napój co dzień rano.

Napój zalecany jest przede wszystkim tym osobom, które pragną szybko zrzucić dużą nadwagę. Przyspiesza trawienie i skutecznie spala tkankę tłuszczową. Poza tym, usuwając tłuszcz z żył, znakomicie oczyszcza cały organizm. Duża zawartość błonnika w chia gwarantuje na długi czas uczucie sytości. Poza tym napój doskonale odkwasza organizm, co ma niezwykłe działanie antyrakowe.

Źródło: newdailyrecipes.com

Comments

comments

loading...