Ten napój usunie do 7 kg toksyn z organizmu. Tłuszcz i toksyny to najwięksi Twoi wrogowie!

Codziennie zanieczyszczamy nasze jelita przetworzoną żywnością, chemicznymi dodatkami, lekarstwami, gazowanymi napojami  i grzybami (np. Candida). Dlatego ludzie cierpią na zaparcia, biegunki, wzdęcia i powszechną już otyłość.

układ trawienny

Źle funkcjonujące jelita to zagrożenie nie tylko dla układu trawiennego, ale też dla całego organizmu. Na zdjęciu gołym okiem widać różnicę pomiędzy zdrowym, a zanieczyszczonym toksynami układem trawiennym. 

Za chwilę przekonasz się, jak za pomocą prostej domowej mikstury możesz uporać się z nawracającymi problemami trawiennymi i gruntownie oczyścić swój organizm z toksyn.

Co będzie nam potrzebne?

miód i jabłka

Składniki:

Przygotowanie:

Wrzuć wszystkie składniki do blendera (jabłko musi być obrane lub bardzo dokładnie umyte) i blenduj, dopóki nie uzyskasz jednolitej masy. Przelej lekarstwo do szklanej butelki lub słoiczka i zakręć. 

oczyszczający napój

Jak stosować napój?

Pij napój każdego ranka na czczo. Taki detoks już po paru dniach sprawi,  że odczujesz, jak jelita się oczyszczają, metabolizm przyspiesza, brzuch nie wystaje, a Ty czujesz w sobie nową energię i jest Ci po prostu lżej.

O innych cud poradach można poczytać tutaj

Jeśli artykuł był przydatny, koniecznie podziel się tą wiedzą!

 

Comments

comments

loading...