Oto najniebezpieczniejsze leki na świecie. Sprawdź czy je zażywasz

Nie od dziś wiadomo, że większość lekarzy patrzy na swoich chorych pacjentów jak na okazję do zarobienia pieniędzy. Im My będziemy więcej chorować tym oni będą więcej zarabiali na Nas pieniędzy. 

Leki nie dość że są drogie to większość z nich ma bardzo dużo skutków ubocznych. Przygotowaliśmy dla Was listę najniebezpieczniejszych leków na świecie. Sprawdź czy nie ma na tej liście Twojego leku.

1.Leki antydepresyjne z grupy SSRI. Są to leki blokujące serotoninę, np. wycofany już Prozac czy Paxil.  Badania amerykańskiego poczytnego magazynu medycznego Journal of the American Medical Association wykazały, że lek ma bardzo niską skuteczność oraz że ma bardzo dużo skutków ubocznych, m.in. apatia, nadmierne pocenie się, obniżenie apetytu czy ciągła senność.

2. Szczepionka przeciwko grypie.  Zawiera 50 000 części formaldehydu, MSG oraz aluminium. Jest jedną z przyczyn poronień u kobiet w ciąży.

3. Nieprawidłowo podane antybiotyki. Antybiotyk jeśli jest nietrafiony to jedyne co robi w naszym organizmie to wyniszcza florę bakteryjną. Nietrafiony antybiotyk zwalcza bakterii odpowiedzialnych za chorobę.

4. Szczepionka HPV czyli potocznie przeciwko brodawczakowi ludzkiemu. Mass media wmawiają nam, że chroni przed rakiem szyjki macicy ale tego związku nigdy nie udowodniono. Ponadto powoduje szereg skutków ubocznych w tym śpiączkę.

5. Szczepionka przeciw rota wirusom, która zawiera żywe wirusy oraz bardzo toksyczny Polisorbat 80 odpowiedzialny za niedorozwój narządów płciowych u  dzieci.

Przekaż tę wiedzę swoim znajomym ! Udostępnij artykuł.

źródło: thecommonsensehow.com

Comments

comments

loading...