Oto odwar z kasztanowca który likwiduje hemoroidy. Genialna receptura

 

Na hemoroidy narzeka co drugi dorosły Polak. Nie można ich lekceważyć, gdyż nieleczone prowadzą do poważnych problemów zdrowotnych. Domowe sposoby na hemoroidy są skuteczne pod warunkiem, że będą wykonywane regularnie przez kilka tygodni, a nawet miesięcy. Jednym z pierwszych objawów pojawienia się hemoroidów jest uczucie swędzenia w okolicy odbytu. Hemoroidy rozwijają się powoli, więc im wcześniej zaczniesz je leczyć, tym większa jest szansa na całkowite i szybie pozbycie się ich.

kasztan na hemoroidy

 

 

Na wczesnym etapie rozwoju hemoroidów bardzo skuteczne okazują się naturalne metody. Zmniejszają ból, działają przeciwzapalnie, zabijają bakterie, zmniejszają obrzęki  i łagodzą podrażnienia odbytu. Stosowane regularnie z znacznym stopniu leczą i zapobiegają rozwojowi hemoroidów. Dużą ulgę w leczeniu hemoroidów przyniesie odwar z kasztanowca. Ułatwi przepływ krwi w splocie naczyń wokół odbytu i usprawni zwieracz.

Odwar z kasztanowca na hemoroidy

Potrzebujesz

  1. 1 łyżkę kory kasztanowca
  2. ½ l wody

Wykonanie

Zalej korę kasztanowca wodą. Doprowadź do wrzenia i gotuj pod przykryciem 5 minut. Następnie odcedź powstały napar.  

Użycie

Pij odwar z kasztanowca codziennie po ½ szklanki. Kurację należy prowadzić długoterminowo, kilka tygodni ,  a nieraz nawet kilka miesięcy. Wyleczenie hemoroidów znacznie poprawi komfort życia.    

Polub nas na Facebooku po więcej ciekawych informacji o zdrowiu!

 

facebook like

źródło: thehealthawareness.com

Comments

comments

loading...