Oto odwar z kasztanowca który likwiduje hemoroidy. Genialna receptura

Na hemoroidy narzeka co drugi dorosły Polak. Nie można ich lekceważyć, gdyż nieleczone prowadzą do poważnych problemów zdrowotnych. Domowe sposoby na hemoroidy są skuteczne pod warunkiem, że będą wykonywane regularnie przez kilka tygodni, a nawet miesięcy. Jednym z pierwszych objawów pojawienia się hemoroidów jest uczucie swędzenia w okolicy odbytu. Hemoroidy rozwijają się powoli, więc im wcześniej zaczniesz je leczyć, tym większa jest szansa na całkowite i szybie pozbycie się ich.

hemoroidy

Rozszerzone żyły hemoroidalne

Na wczesnym etapie rozwoju hemoroidów bardzo skuteczne okazują się naturalne metody. Zmniejszają ból, działają przeciwzapalnie, zabijają bakterie, zmniejszają obrzęki  i łagodzą podrażnienia odbytu. Stosowane regularnie w znacznym stopniu leczą i zapobiegają rozwojowi tej choroby. Dużą ulgę w leczeniu hemoroidów przyniesie odwar z kasztanowca. Ułatwi przepływ krwi w splocie naczyń wokół odbytu i usprawni zwieracz.

odwar z kasztanowca na hemoroidy

Jak przygotować odwar z kasztanowca na hemoroidy

Odwar z kasztanowca na hemoroidy

Potrzebujesz

  1. 1 łyżkę kory kasztanowca
  2. ½ l wody

Wykonanie

Zalej korę kasztanowca wodą. Doprowadź do wrzenia i gotuj pod przykryciem 5 minut. Następnie odcedź powstały odwar.    

Użycie

Pij odwar z kasztanowca codziennie po ½ szklanki. Kurację należy prowadzić długoterminowo, kilka tygodni,  a nieraz nawet kilka miesięcy. Wyleczenie hemoroidów przywróci normalny tryb życia.     

Jeśli znasz kogoś, kto też chętnie by się o tym dowiedział, polub naszą stronę i udostępnij artykuł znajomym na Fb.

 

 

źródło: thehealthawareness.com

Comments

comments

loading...