Skuteczne zioło na ukrwienie serca

syrop na serce

Preparat, który jest oparty na tym składniku niezwykle skutecznie uelastycznia żyły. Działa też silnie przeciwzakrzepowo. Polecany jest, gdy grozi nam zawał serca lub udar mózgu. Wiemy, że skutkiem tych zdarzeń często jest znaczna niepełnosprawność. Preparat działa leczniczo nawet w przypadku, gdy już przebyliśmy te choroby. Preparat ten to syrop zrobiony na bazie miłorzębu japońskiego, niezwykłej rośliny, która od wieków wspiera leczenie ludzkich serc. Dotleniony syropem na bazie miłorzębu japońskiego mięsień sercowy nie dopuści do chorób serca. Preparat znakomicie poprawia krążenia i dotlenia  mózg, co znacząco wpływa na nasze procesy myślowe i pamięć. Używając syropu z miłorzębu japońskiego uchronisz się przed destrukcyjnym działaniem miażdżycy i wywołanym przez nią otępieniem. Syrop poprawi ukrwienie serca i zapobiegnie dokuczliwym lukom w pamięci, które są jednym z najgorszych objawów przybywających lat.   

Syrop na serce z miłorzębu japońskiego

Składniki 
0,5 szklanki nalewki z miłorzębu (zrobionej samodzielnie lub kupionej w aptece)
1,5 szklanki soku z aronii

Sposób przyrządzenia
Obydwa składniki należy dokładnie wymieszać. Przelać do starannie wyparzonego słoika i wstawić do lodówki na 1 tydzień. 

Przyjmowanie
Syrop jest silny i przyjmowanie zaczynamy ostrożnie! Przez pierwsze 2-3 dni najlepiej przyjmować 2-3 łyżeczki syropu dwa razy dziennie. W kolejnych dniach zwiększyć dawkę do 4-5 łyżeczek. Ostatnią dawkę należy przyjmować nie później, niż o godz. 17 – 18. Cała kuracja powinna trwać 3 tygodnie. Później robimy przerwę na 2 tygodnie i można ponowić przyjmowanie syropu na serce. 

UWAGA!  Preparatów z miłorzębu japońskiego nie mogą zażywać osoby, które biorą leki przeciwzakrzepowe, obniżające cholesterol, przeciwpadaczkowe.

O innych cud poradach zdrowotnych można poczytać tutaj

Comments

comments

loading...