Stop popękanej skórze pięt!

Poznaj unikalny preparat, który utrzyma skórę Twoich stóp w świetnej kondycji. Tajemnica tkwi w proporcjach użytych składników. Wystarczy kilka minut codziennej pielęgnacji pięt tym preparatem, aby skóra była gładka i zdrowa. W skład preparatu wchodzą wyłącznie naturalne składniki i łatwo zrobić go samemu w domu.  

zadbane stopy

Nie pozwól, by brzydkie pięty powstrzymywały Cię od założenia ulubionych letnich sandałów lub eleganckich klapków. Lato to czas, kiedy bardziej zwracamy uwagę na wygląd naszych stóp. Zadbane przyciągają uwagę i są synonimem kultury, urody i dobrego zdrowia. Popękane pięty to powszechny problem i dość bolesny. Suchym i popękanym piętom często towarzyszy mocne zaczerwienienie, łuszczenie się skóry, a nawet krwawienia. Podajemy przepis na pielęgnacyjny preparat, który utrzyma skórę Twoich pięt w nienagannym stanie.

Sposób wykonania pielęgnacyjnego preparatu na popękane pięty:

  1. W miseczce wymieszaj 3 łyżki mąki ryżowej z 3 łyżeczkami miodu i kilkoma łyżkami octu jabłkowego. Mieszaj, aż do uzyskania gładkiej pasty. Jeśli twoje stopy są naprawdę w opłakanym stanie, dodaj jeszcze 1 łyżkę oliwy z oliwek. Odstaw na bok.
  2. Wymocz stopy w ciepłej wodzie przez około 10 minut.
  3. Wytrzyj starannie stopy. 
  4. Zrobioną pastę nałóż na pięty i złuszczaj popękaną skórę pocierając ręcznikiem, najlepiej dosyć szorstkim frotowym.
  5. Na koniec nasmaruj pięty cienką warstwą oliwy, włóż skarpetki i pozostaw na całą noc.

Unikalny skład tego preparatu działa tak silnie, że nigdy nie będziesz mieć problemu z utrzymaniem gładkiej skóry pięt.

O innych cud poradach można poczytać tutaj

Comments

comments

loading...