Ten owoc odchudza i jest tak zdrowy, że nawet księżna Kate nim się zajada!

Ujawniono sekret fantastycznej figury księżnej Kate. Ten jeden składnik jest głównym dodatkiem do jej codziennego napoju. Zgrabna figura księżnej to efekt nie tylko zamiłowania do sportu. Jak powszechnie wiadomo, księżna gra w tenisa, pływa, jeździ na nartach. Ostatnio brytyjska prasa ujawniła, że podstawę codziennej diety księżnej Kate stanowią owoce, warzywa i chude mięso. 

Księżna również pije pełne witamin soki i koktajle owocowe. Swój każdy dzień rozpoczyna od porcji  pobudzającego i dającego energię na cały dzień koktajlu. Przepis podajemy poniżej. Głównym składnikiem koktajlu są jagody. Znamy je. Są pyszne i zdrowe. Jagody mają tę cudowną właściwość, że  obniżają poziom złego cholesterolu i bardzo uelastyczniają żyły. Jagody są nazywane roślinną insuliną, gdyż bardzo dobrze regulują cukier we krwi. Lekarze zalecają jedzenie jagód dzieciom, które mają owsiki. To dlatego, że jagody maja super właściwości oczyszczające organizm. Neutralizują szkodliwe resztki przemiany materii. Są silnym lekarstwem na zatrucia, ponieważ wychwytują z organizmu wszelkie toksyny.

Teraz już rozumiemy, dlaczego koktajl z jagodami to ulubiony napój księżnej Kate.

Przepis na koktajl „Księżna Kate”

koktajl jagodowy

Składniki:

  • 20 dkg jagód świeżych lub suszonych
  • kubeczek (150 ml) jogurtu naturalnego
  • 1-2 łyżeczki miodu (wg upodobania)
  • 1/2 szklanki zimnego mleka

Przygotowanie koktajlu:

W wysokim, szklanym naczyniu miksujemy owoce jagód na gładkie puree. Wlewamy jogurt i mleko. Ponownie przez chwilę miksujemy.  Na koniec dodajemy miód i lekko mieszamy łyżką.

koktajl jagodowy

Spożywanie:

Codziennie z rana spożywaj taką porcję napoju dającego energię na cały dzień. Pozbędziesz się podwyższonego złego cholesterolu i cukier wróci do normy. Cały organizm oczyścisz z zalegających toksyn. Spożywaj ten koktajl i obserwuj, co się dzieje z Twoim ciałem i sylwetką. Jeśli tylko wykażesz się prawdziwie silną wolą i systematycznością, efekty będą spektakularne!

GORĄCA PROŚBA:
Zależy nam na Czytelnikach szczerze zainteresowanych tym, co piszemy. Jeśli jesteś taką osobą, prosimy, polub naszą stronę i udostępnij Znajomym z Fb. Docenisz w ten sposób naszą pracę, a my nadal z chęcią będziemy przygotowywać ciekawe artykuły i dzielić się wartościową wiedzą.

Życzymy miłej lektury.          

Comments

comments

loading...