Trucizna, która sieje spustoszenie w organizmie! Oto co się dzieje po 10 minutach od jej wypicia! Każdy codziennie ma z nią styczność!

Codziennie mamy do czynienia z tą trucizną, jednak mimo wszystko nic sobie z tego nie robimy. 90% z nas nawet nie myśli o tym, co się dzieje z naszym organizmem piją ten gazowany ciemnobrązowy napój.  Znany i ceniony amerykański lekarz West Conner opublikował listę następstw po wypiciu tego popularnego napoju. 

Czy już wiesz o jaki trujący napój chodzi? O słynną colę!

Najgorsze jest jednak to, że o tym, jak szkodliwy jest ten napój, nie mówi się głośno. Ta wielka korporacja ma bowiem tyle pieniędzy, że stać ją na ogólnoświatowe reklamy w telewizji, radiu i każdym sklepie. Ludzie zatem oglądają te reklamy i płacą z trudem zarobione pieniądze za trucie siebie i swoich rodzin. Nie można się na to godzić!

trucizna

Pierwsze 10 minut po wypiciu coli

Zaraz po wypiciu puszki coli, twój organizm ma duży kłopot, bo właśnie dostarczyłeś mu 10 łyżek cukru, co jest 100% zapotrzebowaniem dziennym na cukier. Gdybyście spróbowali zjeść 10 łyżek cukru na raz zapewne byście zwymiotowali. W przypadku coli jest jednak inaczej – kwas fosforowy zakwasza smak coli, co sprawia, że nasz organizm zostaje oszukany, a my czujemy sztuczne orzeźwienie, które jednak trwa bardzo krótko.

 

Po 20 minutach od wypicia coli

cola

Tak duża ilość cukru w Twoim organizmie sprawia, że trzustka po prostu szaleje! Organ produkuje kolosalne ilości insuliny a wątroba przekształca ogrom cukru w tłuszcz, który odkłada nam się tam gdzie tego najbardziej nie chcemy.

Po 40 minutach od wypicia coli

pobudzony

Kofeina zawarta w coli zostaje wchłonięta przez organizm. Ciśnienie krwi wzrasta, źrenice się rozszerzają a wątroba transportuje cukier po organizmie. Receptory adenozyny zostały zablokowane  a Ty czujesz przypływ sił – zmęczenie odeszło w zapomnienie.

Po 45 minutach od wypicia coli

mózg

Jesteś bardzo pobudzony. W tym czasie wydziela się ogromna ilość dopaminy, przez co czujesz się przyjemnie. Schemat działania identyczny jak przy heroinie – jeden z najszybciej uzależniających i najbardziej destrukcyjnych narkotyków na ziemi.

Po 60 minutach od wypicia coli

cola

 Moczopędne właściwości zaczynają działać! Latasz pędem do toalety, a tam dzieją się kolejne szkodliwe dla Twojego organizmu rzeczy. Wraz z oddawaniem moczu wydalasz z organizmu wapń, magnez, cynk (niezbędne dla Twoich kości, a w tym momencie są po prostu wydalane) oraz sód i elektrolity! Wszystko za sprawą sztucznych i bardzo szkodliwych środków słodzących, które tylko wspierają proces wydalania tych ważnych składników z naszego organizmu oraz zaburzają pracę metabolizmu! W skrócie oznacza to, że tyjesz szybciej i nieświadomie wydalasz cenne pierwiastki ze swojego ciała!
Pamiętaj, że niedobory tych pierwiastków mogą powodować osteoporozę, na którą cierpi coraz więcej ludzi!

coca cola

 Po 1,5 godzinie od wypiciu coli

Po tym czasie Twój organizm uspokaja się po tak ogromnej dawce cukru, jaką dostarczyłaś do swojego organizmu! Od teraz będziesz ospała i stajesz się bardzo drażliwa. Wszystko Cie denerwuje. Twój organizm został spustoszony, nie dysponujesz już zapasami bardzo ważnych pierwiastków dla zdrowia. W tym momencie zaczyna działać efekt uzależniania, gdyż odczuwamy pragnienie wypicia kolejnej puszki tego napoju!

Wiele osób nie jest świadomych tych druzgocących zmian po wypiciu puszki coli, a więc koniecznie udostępnij teraz ten artykuł u siebie na Facebooku, aby jak najwięcej osób poznała destrukcyjne konsekwencje picia coli!

Polub Wybieram Zdrowie na Fb, aby zawsze być na bieżąco z ważnymi informacjami na temat zdrowia!

 

Comments

comments

loading...