Zmniejsz poziom złego cholesterolu i oczyść naczynia krwionośne

Badania wykazują, że najczęstszą przyczyną zgonów na świecie jest blokada prawidłowego przepływu krwi przez naczynia krwionośne. Zablokowane żyły i tętnice prowadza do nadciśnienia, miażdżycy i chorób serca. Oczyszczanie jest konieczne, jeśli zależy ci, by naczynia krwionośne prawidłowo spełniały swoją funkcję i były czyste od tłuszczu i toksyn płynących razem z krwią. Oczyszczanie żył to podstawowy zabieg, by nie zachorować na niebezpieczną dla zdrowia miażdżycę.

Ważne jest, aby zastosować naturalne środki pomocnicze, które w przeciwieństwie do wielu lekarstw, nie przyniosą szkodliwych skutków ubocznych.

Najlepsze i niezastąpione do oczyszczenia naczyń krwionośnych są czosnek i cytryna. Z ich pomocą można skutecznie obniżyć  poziom złego cholesterolu i uelastycznić ściany naczyń krwionośnych. Ta naturalna, zdrowotna mikstura, którą za chwilę poznasz, jest bardzo popularna wśród najzdrowszych społeczeństw świata. Znana jest wszędzie tam, gdzie mieszkańcy słyną ze swej długowieczności: Kanadzie, Norwegii i Japonii. 

Czosnek i cytryna są uważane za najskuteczniejsze środki służące oczyszczaniu naczyń krwionośnych. Obniżają poziom złego cholesterolu we krwi i wzmacniają ścianki naczyń krwionośnych.

Lecznicza nalewka zrobiona z czosnku i cytryny chroni także przed rozwojem komórek nowotworowych, co zostało potwierdzone w badaniach wielu ośrodków uniwersyteckich.

Składniki:

5 ząbków  czosnku 
3 cytryny
3 litry przegotowanej i przestudzonej wody
2 łyżki miodu

Przygotowanie:

  1. Obierz i pokrój czosnek
  2. Wyparzone cytryny podziel na drobne kawałki
  3. Wrzuć wszystko do blendera i dokładnie zmiksuj
  4. Zmiksowaną masę czosnkowo – cytrynową przełóż do dużego szklanego naczynia
  5. Zalej przestudzoną wodą i dodaj miodu
  6. Szczelnie zamknij

 

Po 3-4 dniach lecznicza nalewka jest gotowa do spożycia.

Stosowanie:

Zalecana dawka dobowa wynosi 50 ml, stosowana trzy razy dziennie 1 godzinę po posiłku. Leczenie powinno trwać 1 miesiąc. Wykonaj takie oczyszczanie raz w roku, a  poziom złego cholesterolu się na stałe wyrówna. Naczynia krwionośne ponownie będą czyste i elastyczne. Znacznie poprawi się krążenie krwi i funkcje mózgu.

źródło: thehealthawareness.com

Comments

comments

loading...