Szok! Ogromna ilość żywności GMO w naszych sklepach. Dowiedz się na co uważać.

Powszechnie wiadomo, że żywność modyfikuje się po to, by była odporna na szkodniki, dawała większe zbiory, lepiej smakowała. Odbywa się to niestety kosztem naszego zdrowia. Jesteśmy jak króliki doświadczalne, na których testuje się nową, do końca niezbadaną żywność.

Szok! Ogromna ilość żywności GMO w naszych sklepach.

Wśród produktów z GMO dominuje soja i kukurydza. Jest dodawana zarówno do gotowych produktów, jak i do pasz podawanych zwierzętom. W parówkach na przykład, które tak chętnie kupujemy swoim dzieciom na śniadanie, nie ma mięsa, jest tylko soja. Mięso zwierząt karmionych modyfikowaną paszą ma inny skład i wywołuje w naszym organizmie stany zapalne, które skutkują chorobami nowotworowymi oraz groźnymi chorobami serca.

Koncerny produkujące modyfikowaną żywność blokują niezależne badania nad uprawami GMO i  znajdują przekupnych naukowców, którzy zawsze powiedzą, że modyfikowana żywność jest bezpieczna. Także członkowie światowych organizacji ds. zdrowia często są na usługach właścicieli światowego przemysłu żywności. A żywność ta zagraża nie tylko naszemu zdrowiu, ale w ogóle ludzkości, gdyż jej szkodliwy wpływ powoduje bezpłodność.

Szok! Ogromna ilość żywności GMO w naszych sklepach.

Środek chemiczny pod nazwą Roundup stosowany do ochrony uprawianych na wielką skalę roślin niszczy wokół wszystkie organizmy oprócz tej uprawianej rośliny. W ten sposób niszczy się także wiele pożytecznych i niezbędnych w ekosystemie roślin. Masowo giną pszczoły, a wiadomo, że kiedy zginie ostatnia pszczoła, zginie także ostatni człowiek na Ziemi.

Szok! Ogromna ilość żywności GMO w naszych sklepach.

Zapamiętaj tę listę roślin. Najczęściej pochodzą z upraw genetycznie modyfikowanych.  Zwracaj na nie szczególną uwagę przy zakupie!

Kukurydza

Soja

Burak cukrowy

Ziemniaki

Pomidory

Cukinia

Ryż

Nie pozwól aby Twoi bliscy byli królikami doświadczalnymi – Udostępnij ten artykuł

Comments

comments

Add Comment