Ten człowiek twierdzi, że rak może umrzeć w 42 dni. Sok austriackiego naturopaty uratował ponoć życie tysiącu chorych

Jak pokonać raka, którego prawdziwa plaga nastąpiła w czasach nam współczesnych? Z dostępnych opisów wiemy, że lekarze już bardzo dawno temu zmagali się z tą chorobą i potrafili z ogromną precyzją i skutecznością ją leczyć.  

Poznaj dokładną recepturę na specjalną antynowotworową dietę, która trwa 42 dni. Jej autorem jest znany na całym świecie austriacki naturopata Rudolph Breuss. 

Jego zdaniem – opartym na licznych badaniach – komórki rakowe potrzebują stałego dostępu do pożywienia. Dlatego dieta ta polega na maksymalnym ograniczeniu “składników odżywczych” dla komórek rakowych, a wprowadzeniu pożywienia, którym odżywiać się mogą wyłącznie zdrowe komórki. Tym sposobem komórki rakowe są zduszane w zarodku i nie rozprzestrzeniają się.   

Jak pokonać rakadieta

Dieta oparta jest na wyeliminowaniu popularnych pokarmów i włączeniu w to miejsce specjalnych soków warzywnych  oraz herbatek ziołowych. 

Kim był ten słynny lekarz, twórca przełomowej diety? Rudolph Breuss urodził się w Austrii w 1889 roku. Pracował najpierw jako elektryk, by potem zacząć karierę naturopaty, a była to dziedzina, która od zawsze go interesowała. Posiadł także dużą wiedzę w tym zakresie. To właśnie lata pracy sprawiły, że stworzył dietę “Breuss Cancer Cure” (Dieta antynowotworowa Breussa), za pomocą której można wyleczyć raka. Sam Rudolph Breuss żył w dobrym zdrowiu ponad 90 lat.

Unikalna receptura, jak podaje sam Rudolph Breuss, wyleczyła z różnych postaci nowotworów tysiące ludzi.

Ta rygorystyczna dieta oparta jest głównie na działaniu buraków, słynnych z właściwości antynowotworowych. Wszystkie warzywa wykorzystywane w tej diecie muszą być organiczne (bio). Najlepiej wyhodować je samemu, ale jeśli nie ma takich możliwości to należy kupić je w sklepie z produktami ekologicznymi.

Jak pokonać raka – potężna antynowotworowa mikstura

Skład:

 • 55% buraków
 • 23 % marchewki
 • 20% selera
 • 2% rzodkiewki

Sposób przygotowania:

Istnieją dwa sposoby przygotowania mikstury. 

Sposób pierwszy:

Warzywa dokładnie umyć, a następnie zmiksować na gładką masę. Powstanie koktajl, który należy wypić.

Sposób drugi:

Warzywa dokładnie myjemy, a następnie za pomocą wyciskarki wyciskamy z nich sok. Powstanie sok, który należy wypić. 

Co sprawia, że mikstura jest tak skuteczna?

Główną rolę odgrywa burak, który zawiera witaminę B1, B2, B6 oraz C. Ma w sobie także silne antyoksydanty. W buraku znajduje się dużo kwasu foliowego, kwasu pantotenowego, a także magnezu, fosforu, żelazu, sodu, cynku oraz potasu. Wielu specjalistów przyznaje, że jest to najzdrowsze warzywo świata.

Warto wiedzieć, że im ciemniejszy jest sok z buraka, tym lepiej. Ciemny kolor soku wskazuje bowiem na dużą ilość wartości odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. W burakach znajduje się także betaina, czyli specjalny aminokwas o silnych właściwościach antyrakowych.

Niezależnie od diagnozy warto sięgnąć po buraka, wspiera on leczenie choroby każdego rodzaju. 

W opisie tej antynowotworowej diety Rudolpha Breussa znajduje się także dużo wybranych przez niego naparów ziołowych. 

Lekarz zalecał picie ziołowych herbatkę z szałwii, mięty pieprzowej oraz dziurawca. Pod żadnym pozorem nie można dodawać do nich cukru.

Na co dodatkowo należy zwracać uwagę podczas tej diety?

 • Na diecie nie należy spożywać więcej niż pół litra płynów.
 • Nie należy też spożywać mięsa ani podgrzewanych potraw.
 • Nie należy jej zaczynać bezpośrednio po przeprowadzonych kuracjach medycznych. 
 • Nie należy palić papierosów
 • Należy unikać soli
 • Należy pamiętać o delikatnej aktywności fizycznej na powietrzu każdego dnia. 

Jakie napary są dozwolone?

 • babka lancetowata
 • babka liściasta
 • miodunka
 • mielony bluszcz
 • islandzki mech
 • dziewanna
 • marchwica

Istota tej kuracji polega na tym, że komórki rakowe nie są w stanie wyżywić się jedynie samymi sokami warzywnymi oraz naparami z ziół. W momencie, gdy przestaniemy dostarczać do naszego organizmu białko, komórki rakowe zostaną zagłodzone, co więcej, nasz organizm sam zaatakuje komórki rakowe i doprowadzi do ich eliminacji.

Jakkolwiek opisana tutaj dieta byłaby pomocna, nie należy rezygnować z dotychczas podjętego leczenia.

Przydatny był post? Udostępnij! 

Comments

comments

Add Comment