Jak schudnąć w tydzień 3 kg? Rewolucyjna metoda bez diety

Wszyscy spodziewają się, że ta metoda okaże się rewelacją tej dekady. Opracowany przez najlepszych dietetyków środek odpowiada na pytanie – jak schudnąć w tydzień 3 kg bez diety?  Wystarczy tylko sporządzić ten napój szybko spalający tłuszcz.

Coraz więcej ludzi preferuje naturalne metody leczenia. Oparte są o zdrowe składniki, nie wywołują szkodliwych skutków ubocznych i można stosować je długo, co przy chudnięciu ma szczególne znaczenie, gdyż nie ma efektu jo-jo. Jeśli chcesz spróbować najnowszej rewelacyjnej metody odchudzania, zastosuj podany niżej przepis na drink, który tak przyspiesza metabolizm, że tłuszcz nie ma z nim żadnej szansy. Poza tą niezwykłą właściwością, napój znakomicie oczyszcza żyły i usprawnia przepływ krwi i płynów ustrojowych w całym organizmie. Dowiedz się jak schudnąć w tydzień nawet 3 kilogramy.

Oto przepis na rewelacyjne odkrycie dietetyczne ostatniego czasu.

Potrzebujesz:

  1. 1 łyżkę nasion Chia
  2. Sok z jednej cytryny
  3. 2 szklanki wody
  4. 2 łyżeczki miodu

Przygotowanie:

  1. Podgrzej trochę wodę
  2. Wlej letnią wodę do wysokiego naczynia
  3. Wsyp do wody nasiona chia i pozostaw na 1 godzinę
  4. Dodaj sok z 1 cytryny
  5. Dodaj miód
  6. Zmiksuj wszystko razem

 

Użycie:

Przez tydzień pij codziennie rano na czczo 1 szklankę tego niezwykle energetycznego napoju.  Terapię można stosować nawet miesiąc –  wtedy stracisz nawet 12 kilogramów!

Ten magiczny napój polecany jest osobom, które skutecznie i w bezpieczny sposób chcą pozbyć się głównie tzw. otyłości brzusznej. Naturalne składniki napoju mają takie właściwości, że bardzo przyspieszają metabolizm. Bezpośrednio przekłada się to na spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej. Poza tym nasiona chia są bardzo bogate w naturalny błonnik, który usprawnia pracę jelit i pozbywamy się uciążliwych wzdęć. Po takiej porannej dawce magicznego napoju jelita przez cały dzień pracują prawidłowo, a tłuszcz już nie odkłada się w naszym ciele. Teraz już wiesz jak schudnąć w tydzień, powodzenia!

 

Comments

comments

Add Comment