Straszna prawda o mleku, o której nikt Ci nigdy nie powiedział. Będziesz zdumiona!

Wszyscy znamy reklamy o tym, że mleko jest zdrowe. To kłamstwo. Po wielu latach wmawiania nam, że mleko jest dla człowieka najlepszym źródłem wapnia zaczynają pojawiać się wyniki niezależnych badań, które zaprzeczają temu twierdzeniu.

Są inne, roślinne, źródła łatwo przyswajalnego wapnia. Zdrowe i tanie. Taki dobroczynny wapń znajdziemy m.in. w zwykłej białej kapuście, jarmużu i brokułach.

Dlaczego ta wiedza jest ukrywana przed nami? Dlaczego z telewizji, radia i wszechobecnych reklam nie dowiemy się o tym, że mleko szkodzi ludzkiemu zdrowiu?

To proste. Nie dowiemy się, gdyż zabrania tego lobby mleczarskie. Zbija ono fortunę na ludzkiej niewiedzy i nie pozwoli, by dochody z przemysłu mleczarskiego nawet o ułamek procenta się zmniejszyły! A ludzkie zdrowie? To już ich nie obchodzi. Zyski są najważniejsze! 

Ostatnio pojawił się raport organizacji działającej na rzecz zdrowia, który przedstawia 10 powodów, które powinny nas powstrzymać od spożywania mleka i jego przetworów.

Dlaczego mleko jest niezdrowe? Krowa daje mleko po to, by wykarmić swoje młode. Żeby cielak dobrze się rozwijał, samcom rosły rogi i by dobrze rozwijały się krowie organy. By ten proces mógł zachodzić prawidłowo, mleko krowy zawiera specjalną substancję – kazeinę. Kazeina jest niezbędna dla cielaków jednak zabójcza dla człowieka. Pomyślmy, czy napiłbyś się mleka psa, kota czy słonia? Nie! Zatem dlaczego chcesz pić mleko krowy?! Przecież krowa to obcy dla człowieka gatunek!

Otóż handlarze mleka przez lata wmawiali nam, że krowa jest zwierzęciem udomowionym, dlatego jej mleko nadaje się do spożycia przez człowieka! Jesteśmy przekonani, że jako osoba świadoma i zainteresowana zdrowiem już dostrzegasz ten absurd. Dostrzegasz kłamstwo wmawiane nam przez dziesiątki lat w telewizji, w gazetach, przez lekarzy, którzy kłamali w żywe oczy mówiąc, że “mleko to najlepsze źródło wapnia”. Nie daj się tym kłamstwom omamić! 

Oto co spotka Twój organizm, jeśli będziesz systematycznie pić mleko:

  1. Łamliwość kości
  2. Rak prostaty
  3. Nietolerancja laktozy
  4. Pryszcze i inne problemy skórne
  5. Podwyższenie poziomu cholesterolu
  6. Rak jajników
  7. Różnego rodzaju alergie
  8. Antybiotyki podawane krowom zaburzają proces naszego leczenia w razie choroby
  9. Spożywanie nadmiaru tłuszczu  
  10. Otyłość wśród dzieci i dorosłych

Czy ten mężczyzna nie wygląda głupio? Tak! Bo picie krowiego mleka takie właśnie jest!

Na szczęści bardzo łatwo jest zrezygnować z mleka. Nie używając mleka, na przykład do porannej kawy, przez pierwsze 2 tygodnia kawa będzie nam się wydawała niesmaczna, nie do wypicia. Jednak gwarantujemy, że po tych dwóch tygodniach będzie Ci smakowała dwa razy lepiej niż kawa z tak szkodliwym dla człowieka mlekiem krowy.

Wyniki badań przeprowadzonych przez naukowców ze Szwedzkiego Uniwersytetu w Uppsali wskazują nie tylko na brak korzyści ze spożywania mleka, ale wykazują wprost jego szkodliwy wpływ na nasze zdrowie.

Wyniki szwedzkich badań potwierdzają zwiększoną śmiertelność wśród osób spożywających mleko i jego przetwory oraz częstsze problemy z kośćmi.

Naszą powinnością jest szerzenie informacji o szkodliwości mleka na ludzkie zdrowie. Tylko w ten sposób możemy przeciwstawić się zmowie wielkich producentów mleka, którym po prostu na nas nie zależy. Dla nich najważniejszy jest zysk! 

Dlatego udostępnij ten post swoim znajomym i uświadom ich na ten temat!

Comments

comments

Add Comment