To odmłodzi Twoje piersi o 15 lat

Każda kobieta pragnie mieć piękny, jędrny biust niezależnie od jego rozmiarów. Ładne piersi dodają pewności siebie i przydają atrakcyjności. Wygląd piersi zmienia się w czasie. Mniej jędrne stają się w wyniku karmienia niemowlęcia, przebytych niektórych chorób, w okresie menopauzy, a także na skutek noszenia źle dobranego biustonosza.

Poprawić wygląd piersi można poprzez operację plastyczną, jednakże jest to kosztowny sposób i dosyć często pociąga za sobą spore ryzyko. Nie każda kobieta gotowa jest poddać się tak inwazyjnej metodzie. Na szczęście istnieją proste naturalne sposoby na zdecydowaną poprawę ich wyglądu.

  1. Olejek migdałowy i aloes ułatwią osiągnięcie powabnych, jędrnych piersi. Wystarczy zmieszać te dwa składniki i masować powstałym żelem biust systematycznie 2-3 razy w tygodniu. Masaż poprawi krążenie krwi w tym obszarze, naczynia krwionośne poszerzą się, a skóra na piersiach stanie się automatycznie bardziej napięta.
  2. Zdrowa dieta powoduje, że skóra jest dobrze odżywiona, co od razu przekłada się na wygląd piersi. Zadbaj, by w twoim jadłospisie nie zabrakło naturalnego białka, witamin, soli mineralnych i wapnia. Te odżywcze składniki znajdują się w dużych ilościach m.in. w kalafiorze, marchewce, brokułach, kapuście, pomidorach. Pamiętaj o nienadużywaniu kawy, a jeśli palisz, porzuć nałóg lub do minimum ogranicz liczbę wypalanych papierosów.    
  3. Masaż z użyciem oliwy z oliwek działa niezwykle ujędrniająco na skórę. Dzieje się to za sprawą walorów odżywczych oliwy.
  4. Pływaj. Mało która aktywność fizyczna tak dobrze wpływa na wygląd kobiecych piersi jak właśnie pływanie.
  5. Białko kurzego jajka i ogórek. Połącz ze sobą za pomocą blendera te dwa składniki. Powstanie maseczka bogata w składniki odżywcze. Masuj nią piersi. Już po kilku zabiegach przekonasz się o jej dobroczynnym wpływie na ich wygląd.  

Pamiętaj, wygląd twoich piersi zależy w bardzo dużym stopniu od stylu życia, jaki prowadzisz. Od tego, jak się odżywiasz, czy twoje ciało nie jest odwodnione i czy jesteś osobą aktywną, lubiącą ruch. Od tych czynników bardzo zależy wygląd twoich piersi.   

Przydał się post? Podziel się!

Comments

comments

Add Comment