Trucizna, która sieje spustoszenie w organizmie! Oto co się dzieje po 10 minutach od jej wypicia! Każdy codziennie ma z nią styczność!

Codziennie mamy do czynienia z tą trucizną, jednak mimo wszystko nic sobie z tego nie robimy. 90% z nas nawet nie myśli o tym, co się dzieje z naszym organizmem pijąc ten gazowany, ciemnobrązowy napój.  

Znany i ceniony amerykański lekarz West Conner opublikował listę destrukcyjnych następstw dla organizmu po wypiciu tego popularnego napoju. 

Czy już wiesz o jaki trujący napój chodzi? O słynną colę!

Najgorsze jest jednak to, że o tym, jak szkodliwy jest ten napój, nie mówi się głośno. Wprost przeciwnie, napój reklamowany jest w bardzo atrakcyjny i zachęcający sposób. Ta wielka korporacja ma bowiem tyle pieniędzy, że stać ją na ogólnoświatowe reklamy w telewizji, radiu i każdym sklepie. Ludzie zatem oglądają te reklamy i płacą z trudem zarobione pieniądze za trucie siebie i swoich rodzin. Nie można się na to godzić!

trucizna

 Pierwsze 10 minut po wypiciu coli

Zaraz po wypiciu puszki coli, twój organizm ma duży kłopot, bo właśnie dostarczyłeś mu 10 łyżek cukru, co jest 100% zapotrzebowaniem dziennym na cukier. Gdybyście spróbowali zjeść 10 łyżek cukru na raz zapewne byście zwymiotowali. W przypadku coli jest jednak inaczej – kwas fosforowy zakwasza smak coli,  co sprawia, że nasz organizm zostaje oszukany, a my czujemy sztuczne orzeźwienie, które jednak trwa bardzo krótko.

Po 20 minutach od wypicia coli

colaTak duża ilość cukru w Twoim organizmie sprawia, że trzustka po prostu szaleje! Organ ten produkuje kolosalne ilości insuliny, a wątroba przekształca ogrom cukru w tłuszcz, który odkłada się w całym naszym organizmie. Czy naprawdę tego pragniesz?

Po 40 minutach od wypicia coli

pobudzonyKofeina zawarta w coli zostaje wchłonięta przez organizm. Cisnienie krwi wzrasta, źrenice się rozszerzają, a wątroba transportuje cukier po całym organizmie. Receptory adenozyny zostały zablokowane, a Ty czujesz przypływ sił – zmęczenie odeszło w zapomnienie.

Po 45 minutach od wypicia coli

mózgJesteś bardzo pobudzony. W tym czasie wydziela się ogromna ilość dopaminy, przez co czujesz się przyjemnie. Schemat działania identyczny jak przy heroinie – jednym z najszybciej uzależniających i najbardziej destrukcyjnych narkotyków na ziemi.

Po 60 minutach od wypicia coli

colaMoczopędne właściwości zaczynają działać! Biegasz pędem do toalety, a tam dzieją się kolejne szkodliwe dla Twojego organizmu rzeczy.

Wraz z oddawaniem moczu wydalasz z organizmu wapń, magnez, cynk. Te pierwiastki są niezbędne dla Twoich kości, a w tym momencie są po prostu wydalane. Pozbywasz się także cennego sodu i elektrolitów. Wszystko za sprawą sztucznych i bardzo szkodliwych środków słodzących, które tylko wspierają proces wydalania tych ważnych składników z naszego organizmu oraz zaburzają metabolizm! 

W skrócie oznacza to, że tyjesz szybciej i nieświadomie wydalasz cenne pierwiastki ze swojego ciała!
Pamiętaj, że niedobory tych pierwiastków powodują osteoporozę, na którą cierpi coraz więcej ludzi!

coca colaPo 1,5 godzinie od wypiciu coli

Po tym czasie Twój organizm uspokaja się po tej ogromnej dawce cukru, jaką otrzymał. Od teraz będziesz ospała i stajesz się bardzo drażliwa. Wszystko Cie denerwuje. Twój organizm został spustoszony, nie dysponujesz już zapasami bardzo ważnych pierwiastków dla zdrowia.

W tym momencie zaczyna działać efekt uzależniania, gdyż odczuwamy pragnienie wypicia kolejnej puszki tego napoju! To wystarczające dowody, by przekonać się, że napoje gazowane nie są dla Ciebie dobre!

Wiele osób nie jest świadomych tych druzgocących zmian po wypiciu puszki coli, a więc koniecznie udostępnij teraz ten artykuł u siebie na Facebooku, aby jak najwięcej osób poznało destrukcyjne konsekwencje picia coli!

Polub Wybieram Zdrowie na Fb, aby zawsze być na bieżąco z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia! 

Comments

comments

Add Comment