Lekarze ujawniają sekret: ta jedna czynność to klucz do zdrowia

 

Tę stronę tworzą ludzie, którzy są pasjonatami zdrowego odżywiania. Wiemy, że to co spożywamy na co dzień służy albo szkodzi naszemu zdrowiu. Prawidłowe odżywianie przywraca energię i wielką chęć na życie i radość. Jednak najważniejsze jest oczyszczanie.

 

Przedstawiamy dzisiaj listę napojów, które oczyszczą organizm z toksycznych złogów, dodadzą zdrowia i siły. Stałe oczyszczanie organizmu ze szkodliwych produktów przemiany materii to pierwszy krok do osiągnięcia celu, jakim jest dobre zdrowie.

  1. Woda – podstawa w procesie oczyszczania organizmu. By oczyszczanie było skuteczne dziennie należy wypijać ok. 2 litry wody.
  2. Herbata z kopru włoskiego – znakomicie zapobiega wzdęciom, gazom i zaparciom. Reguluje pracę układu trawiennego.
  3. Kozieradka – działa oczyszczająco, gdyż wyrzuca z organizmu toksyny i szkodliwe złogi. Usprawnia pracę nerek. Ma także działanie przeciwzapalne. Zapobiega zaparciom.  
  4. Melisa – nie tylko działa uspokajająco, ale także usuwa niestrawność i wzmacnia układ trawienia. Wspomaga pracę wątroby i doskonale sprawdza się w procesie oczyszczania organizmu.
  5. Rumianek – bardzo dobrze reguluje pracę jelit. Zapobiega wzdęciom i dobrze działa na błonę śluzową żołądka.
  6. Czystek – bardzo popularne ostatnio zioło, które usuwa groźne metale ciężkie z organizmu. Gromadzone przez lata niewielkie dawki metali ciężkich są przyczyną chronicznych bólów głowy, mdłości, wymiotów i drgawek.
  7. Skrzyp polny – skutecznie pobudza przemianę materii. Działa także silnie moczopędnie i zapobiega powstawaniu stanów zapalnych w drogach moczowych.
  8. Pokrzywa – ma silne działanie przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe. Oczyszcza organizm z kwasu moczowego, działa odmładzająco na skórę, wzmacnia włosy i paznokcie.
  9. Mięta – działa orzeźwiająco. Reguluje wydzielania soków żołądkowych. Zapobiega wzdęciom i usprawnia krążenie krwi.
  10. Macierzanka – oczyszcza organizm poprzez regulację trawienia. Zapobiega procesom gnilnym w przewodzie pokarmowym i powstawaniu trujących złogów.

Najlepiej codziennie przygotować około 2 litrów napoju z jednego z powyższych ziół, a pozbędziemy się problemów trawiennych, usuniemy z organizmu to co najbardziej szkodliwe.  Oczyszczony organizm stanie się sprzymierzeńcem w codziennym życiu. Zyskamy zdrowie i energię.    

Podziel się swoją wiedzą ze znajomymi – udostępnij teraz ten post na swoim Facebooku

 facebook like

Comments

comments

loading...