Chroń się przed rakiem. Czosnek i cytryna – naturalne panaceum przeciw nowotworom.

Dzisiaj przedstawiamy specyfik, który wzmocni organizm, uszczelni naczynia krwionośne i uchroni przed wieloma chorobami. Wykonany jest ze składników najbardziej chroniących organizm ludzki przed groźnymi chorobami. Należy pamiętać, że oczyszczony i silny organizm nie podda się żadnym chorobom, także tym nowotworowym.

czosnek i cytryna

Specyfik ten obniży wysoki poziom cholesterolu i zlikwiduje nadmiar trójglicerydów. Jest więc  niezastąpiony jako środek przeciwzawałowy i przeciwudarowy. Składniki tego specyfiku, czyli czosnek i cytryna to prawdziwe panaceum na schorzenia krążeniowe i raka. Spożywając ten silnie działający specyfik niejako w prezencie otrzymujemy odmłodzony organizm. 

Składniki:

  1.  4 główki czosnku
  2. 4 cytryny
  3. 1 litr przegotowanej, ciepłej wody

Wykonanie:

Czosnek obierz i pokrój na kawałki. Wyszoruj pod bieżącą ciepłą wodą cytryny i pokrój je razem ze skórką na drobne cząstki. Wszystko zblenduj w wysokim naczyniu, przełóż do dużego słoika, zalej wodą i szczelnie zamknij. Odstaw na 10 dni w chłodne miejsce. 

Jak stosować:

Po 10 dniach powstał silnie wzmacniający specyfik leczniczy. Pij przygotowane lekarstwo po 1 łyżce codziennie po posiłku, a wzmocniony organizm nie dopuści do rozwoju żadnej choroby, w tym także raka. To domowe lekarstwo można spożywać przez cały rok, robiąc co 5 tygodni 7 – dniową przerwę.

Obejrzyj 30 sekundowy filmik by poznać najważniejsze korzyści spożywania czosnku. 30 sekund dzieli Cię od zdrowia:

Polub nas na Facebooku po więcej ciekawych informacji o zdrowiu!

źródło: thehealthawareness.com

Comments

comments

Add Comment