Zmniejsz poziom złego cholesterolu i oczyść naczynia krwionośne

Badania wykazują, że najczęstszą przyczyną zgonów na świecie jest blokada prawidłowego przepływu krwi przez naczynia krwionośne. Duży negatywny wpływ na ten stan ma tzw. zły cholesterol. 

Zablokowane żyły i tętnice prowadza do nadciśnienia, miażdżycy i chorób serca. Oczyszczanie jest konieczne, jeśli zależy ci, by naczynia krwionośne prawidłowo spełniały swoją funkcję i były czyste od tłuszczu i toksyn płynących razem z krwią. Oczyszczanie żył to podstawowy zabieg, by nie zachorować na niebezpieczną dla zdrowia miażdżycę.

Ważne jest, aby zastosować naturalne środki pomocnicze, które w przeciwieństwie do wielu lekarstw, nie przyniosą szkodliwych skutków ubocznych.

Najlepsze i niezastąpione do oczyszczenia naczyń krwionośnych są czosnek i cytryna. Te składniki pomagają obniżyć  zły cholesterol i uelastycznić ściany naczyń krwionośnych. 

Ta naturalna, zdrowotna mikstura, którą za chwilę poznasz, jest bardzo popularna wśród najzdrowszych społeczeństw świata. Znana jest wszędzie tam, gdzie mieszkańcy słyną ze swej długowieczności: Kanadzie, Norwegii i Japonii. 

Tak zwany zły cholesterol naturalnie obecny w naszym organizmie nie jest niebezpieczny dopóki jego poziom nie przekroczy pewnego poziomu. 

Czosnek i cytryna są uważane za najskuteczniejsze środki służące wyrównaniu poziomu cholesterolu LDL i oczyszczaniu naczyń krwionośnych. Te dwa składniki obniżają  poziom złego cholesterolu we krwi i wzmacniają ścianki naczyń krwionośnych.

Lecznicza nalewka zrobiona z czosnku i cytryny chroni także przed rozwojem komórek nowotworowych, co zostało potwierdzone w badaniach wielu ośrodków uniwersyteckich.

Składniki:

5 ząbków  czosnku 
3 cytryny
3 litry przegotowanej i przestudzonej wody
2 łyżki miodu

Przygotowanie:

Obierz i pokrój czosnek

Wyparzone cytryny podziel na drobne kawałki

Wrzuć wszystko do blendera i dokładnie zmiksuj

Zmiksowaną masę czosnkowo – cytrynową przełóż do dużego szklanego naczynia

Zalej przestudzoną wodą i dodaj miodu

Szczelnie zamknij

 Po 3-4 dniach lecznicza nalewka jest gotowa do spożycia.

Stosowanie:

Zalecana dawka dobowa wynosi 50 ml, stosowana trzy razy dziennie 1 godzinę po posiłku. Leczenie powinno trwać 1 miesiąc. Wykonaj takie oczyszczanie raz w roku, a zły cholesterol zostanie wyrównany. Naczynia krwionośne ponownie będą czyste i elastyczne. Znacznie poprawią się Twoje krążenie krwi i wszystkie funkcje mózgu.

Comments

comments

Add Comment