Ten lekarz twierdzi, że rak umiera w 42 dni. Sok austriackiego naturopaty uratował życie ponad 45 tys. chorych!

Rak to choroba, której epidemia wybuchła w czasach współczesnych. Okazuje się jednak, że od dawnych czasów lekarze leczyli go z ogromną precyzją i skutecznością. Jak pokonać raka?  

Dziś prezentujemy dokładną recepturę na specjalną antynowotworową dietę, która trwa 42 dni. Jej autorem jest znany na całym świecie austriacki lekarz Rudolph Breuss. 

Jego zdaniem – opartym na licznych badaniach – komórki rakowe potrzebują stałego dostępu do pożywienia. Dlatego dieta ta polega na maksymalnym ograniczeniu pożywienia dla komórek rakowych, a wprowadzeniu pożywienia, którym odżywiać się mogą wyłącznie zdrowe komórki. Tym sposobem zagłodzimy komórki rakowe na śmierć.  

Jak pokonać rakadieta

Dieta oparta jest na wyeliminowaniu popularnych pokarmów i włączeniu w to miejsce specjalnych soków warzywnych  oraz herbatek ziołowych. 

Kim był ten słynny lekarz, twórca przełomowej diety? Rudolph Breuss urodził się w Austrii w 1889 roku. Pracował jako elektryk, by potem zacząć karierę naturopaty, było to coś, co od zawsze go interesowało i posiadał dużą wiedzę w tym zakresie. To właśnie lata pracy sprawiły, że stworzył dietę „Breuss Cancer Cure”, za pomocą której można wyleczyć raka. Sam Rudolph Breuss żył w dobrym zdrowiu ponad 90 lat.

Unikalna receptura, jaką opracował lekarz naturopata wyleczyła z różnych chorób nowotworowych około 45 000 ludzi.

Ta rygorystyczna dieta oparta jest głównie na działaniu buraków, słynnych z właściwości antynowotworowych. Wszystkie warzywa wykorzystywane w tej diecie muszą być organiczne (bio). Idealnie by było, gdybyśmy wyhodowali je sami, ale jeśli nie mamy takich możliwości to zakupmy je w sklepie z produktami ekologicznymi.

Jak pokonać raka – potężna antynowotworowa mikstura

Skład:

55% buraków

20% marchewki

20% selera

3% ziemniaków

2% rzodkiewki

Sposób przygotowania:

Istnieją dwa sposoby przygotowania mikstury. 

Sposób pierwszy:

Warzywa dokładnie myjemy, a następnie miksujemy (za pomocą blendera) na gładką masę. Powstanie koktajl, który należy wypić.

Sposób drugi:

Warzywa dokładnie myjemy, a następnie za pomocą wyciskarki wyciskamy z nich sok. Powstanie sok, który należy wypić. 

Co sprawia, że mikstura jest tak skuteczna? Głównie burak, który zawiera witaminę B1, B2, B6 oraz C. Ma w sobie także silne antyoksydanty. W buraku znajduje się także dużo kwasu foliowego, kwasu pantotenowego, a także magnezu, fosforu, żelazu, sodu, cynku oraz potasu. Wielu specjalistów przyznaje, że jest to najzdrowsze warzywo świata. Warto wiedzieć, że im ciemniejszy jest sok z buraka, tym lepiej. Ciemny kolor soku wskazuje bowiem na dużą ilość wartości odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. W burakach znajduje się także betaina, czyli specjalny aminokwas o silnych właściwościach antyrakowych.

Niezależnie od diagnozy warto sięgnąć po buraka, działa on na każdy rodzaj raka.

W opisie tej niezwykle skutecznej diety Breussa znajduje się także dużo wybranych przez niego naparów. Lekarz zalecał pić ziołowe herbatki z szałwii, mięty pieprzowej oraz dziurawca. Pod żadnym pozorem nie można dodawać do nich cukru.

Na co dodatkowo należy zwracać uwagę podczas tej diety?

 • Na diecie nie należy spożywać więcej niż pół litra płynów.
 • Nie należy też spożywać mięsa ani podgrzewanych potraw.
 • Nie należy jej zaczynać bezpośrednio po przeprowadzonych kuracjach medycznych. 
 • Nie należy palić papierosów
 • Należy unikać soli
 • Należy pamiętać o delikatnej aktywności fizycznej na powietrzu każdego dnia. 

Jakie napary są dozwolone?

 • babka lancetowata
 • babka liściasta
 • miodunka
 • mielony bluszcz
 • islandzki mech
 • dziewanna
 • marchwica

Istota tej kuracji polega na tym, że komórki rakowe nie są w stanie wyżywić się jedynie samymi sokami warzywnymi oraz naparami z ziół. W momencie, gdy przestaniemy dostarczać do naszego organizmu białko, komórki rakowe zostaną zagłodzone, co więcej, nasz organizm sam zaatakuje komórki rakowe i doprowadzi do ich eliminacji.

Udostępnij ten artykuł na Facebooku. Być może uratujesz komuś życie.

Comments

comments

loading...