Czego o leczeniu mógł człowiek nauczyć się od zwierząt?

Nie odwiedzają doktora, a radzą sobie z biegunkami, pasożytami i potrafią wywołać poród. Leczą się tym, co daje natura. Czy przyroda nie może być dla człowieka jak jedna, wielka apteka?

Kiedy obserwujemy, że kot lub pies zjada trawę, wiemy, że cierpi na stan zapalny żołądka lub niedrożność jelit. Zwierzęta tworzą nawet lecznicze maści. Północnoamerykańskie niedźwiedzie brunatne na ukąszenia owadów wyrabiają pastę ze śliny i korzeni osha – zioło, które ma właściwości antybakteryjne i antywirusowe. Inne zwierzęta w czasie biegunki zjadają glinkę. Kiedy człowiek ma biegunkę przyjmuje smectę, a to nic innego jak właśnie glinokrzemian diosmektyt. Czy my, ludzie, nie powinniśmy bardziej korzystać z wielkiej, naturalnej apteki, jaką jest otaczająca nas przyroda?

Podajemy dzisiaj naszym Czytelnikom skuteczną receptę na oczyszczenie jelit z wszelkich trujących złogów. Musimy pamiętać, że czyste jelita to zdrowy cały organizm. Recepta oparta jest wyłącznie na naturalnych składnikach. Proszę spróbować, a efekt gwarantowany!

Bierz przykład ze zwierząt i używaj tylko naturalnych preparatów oczyszczających jelita z zalegających resztek przemiany materii. 

sok z aloesu

Składniki:

  • garść liści aloesu
  • 2 szklanki soku z owoców (pomarańcza, porzeczki, kiwi, banan)

Jak sporządzić preparat oczyszczający jelita?

cudowny sok z aloesem

Opłukane liście aloesu należy na dobę włożyć do lodówki. Później wyjmujemy je, obcinamy końcówki i wydrążamy miąższ łyżeczką. Wrzucamy do wysokiego szklanego naczynia, dodajemy sok z owoców i wszystko dokładnie miksujemy. Otrzymaliśmy dosyć zawiesisty sok, który należy przelać do zakręcanych słoiczków i przetrzymywać w lodówce.

Jak przyjmować:

Sok przydatny jest do spożycia przez tydzień. Pij go codziennie z rana na czczo w równo podzielonych porcjach i obserwuj, co dzieje się z Twoim ciałem i całym organizmem.

smukła talia

Leki, które kupujemy w aptece przestają być skuteczne, a stają się wręcz szkodzące. Kto zawczasu zadba o siebie i będzie miał silny organizm, przetrwa. Korzystaj z różnorodności, jaką daje natura.  

Comments

comments

Add Comment