Czy to był przełom w leczeniu raka dzięki słynnej lekarce dr Johanne Budwig

Wielki przełom w leczeniu raka dokonał się między innymi dzięki niezłomnej lekarce, jaką była dr Johanna Budwig. My, pacjenci,  mamy coraz większą świadomość, że odżywianie ma kolosalne znaczenie dla zdrowia. To, co jemy może być naszym lekarstwem lub trucizną. Pożywieniem możemy także uleczyć swój zanieczyszczony organizm. Dieta antyrakowa wspiera nas przed zachorowaniem.

Jak potwierdziła w swoich licznych badaniach dr Johanna Budwig, w rzeczywistości żywność i naturalne produkty to klucz do pokonania licznych chorób, także raka, z którymi zmaga się ogromna rzesza ludzi.

Za to, że nie chciała pójść na układ z producentami lekarstw została w wielu krajach wykluczona ze środowiska medycznego. Opierając się na swoich badaniach nad kwasami tłuszczowymi opracowała dietę, która leczy raka. Ta dieta antyrakowa zyskała ogromne uznanie i popularność. 

W 2003 roku dr Johanna Budwig zmarła w wieku 95 lat. Ta niezwykła niemiecka doktor była 6 razy zgłaszana do Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny, co tylko świadczy o jej wielkich osiągnięciach naukowych. Wyleczyła z raka pacjentów, którym lekarze nie dawali szansy przeżycia. Wyleczyła ich w sposób tani, prosty i całkowity. Jej dieta antyrakowa składa się tylko z naturalnych składników, które nie powodują skutków ubocznych. Jej sposób leczenia nie osłabiał pacjentów, tylko sprawiał, że stawali się coraz silniejsi i zdrowsi. Sukces dr Johanne Budwing polega na tym, że dietą, którą opracowała na podstawie wieloletnich badań udało się wyleczyć 90% jej pacjentów, gdzie w przypadku medycyny akademickiej udaje się to tylko w mniej niż 4%.

W jaki sposób dr Johanna Budwig leczyła pacjentów z raka?

Sekret dr Johanny Budwig polega na taniej diecie opartej na białym chudym serze i oleju lnianym, który zawiera duże ilości kwasów omega-3. Z tego powodu stała się wrogiem medycyny konwencjonalnej i firm farmaceutycznych. Bo jak miały one zarabiać na tanich produktach z pobliskiego sklepu? Pierwsze publikacje na temat tej leczniczej diety pojawiły się na początku lat 50. Jednak nadal w wielu krajach dostęp do jej książek jest blokowany.

Środowisko lekarskie ignorowało wyniki jej badań i opinię, że chemioterapia przynosi pacjentowi więcej złego niż dobrego. W swojej książce pisała, że tak naprawdę nikomu nie zależy na wynalezieniu skutecznej metody na raka, gdyż odebrałoby to źródło ogromnego dochodu biznesowi farmaceutycznemu, który jak się dowiadujemy, często sponsoruje badania nad nowymi lekarstwami. Teraz już wiemy, jak działa ten mechanizm oparty na okłamywaniu pacjentów. Tak naprawdę chodzi tylko o przedłużanie chorym życia, ponieważ martwy pacjent nie przynosi zysków, nie można już mu sprzedać kolejnych drogich lekarstw.

A oto przykład pożywienia z wykorzystaniem leczniczych składników zalecanych przez dr Johanne Bydwing:

Potrzebujesz:

  1. 10 dkg chudego białego sera
  2. 5 łyżeczek oleju lnianego
  3. Ulubione zioła (według smaku: świeża papryka, czosnek, pieprz, szczypiorek)

Przygotowanie:

Ser i olej zmieszaj razem. Możesz do tego użyć miksera lub blendera. Następnie dodaj ulubione zioła. Do smaku możesz troszkę posolić. Można także dodać 1 łyżkę całego siemienia lnianego.

Użycie:

Spożywaj pastę codziennie. Profilaktycznie 1-2 łyżki. W stanach chorobowych do 8 łyżeczek codziennie. Przechowuj tę leczniczą pastę w lodówce.

Comments

comments

Add Comment