Kamienie nerkowe – naturalny sposób na oczyszczenie nerek!

Kamienie nerkowe – masz kłopoty z nerkami? Oto rada, jak w naturalny sposób oczyścić je z kamieni! Nerki to niezwykle ważny organ ludzkiego ciała. Za ich pomocą filtrujemy  i w ten sposób oczyszczamy je ze zbędnych i szkodliwych substancji.

Kamienie nerkowe usuwamy wraz z moczem. Nerki pomagają nam także regulować ciśnienie krwi i zachować równowagę elektrolitową oraz produkować czerwone krwinki. Bez sprawnych nerek nie ma dobrego zdrowia.

Do nerek trafiają różne toksyny i produkty przemiany materii. Z czasem mogą zacząć odkładać się w postaci kamieni nerkowych. To powoduje poważne problemy z wydolnością nerek. Dlatego ważne jest, aby poznać sposoby, dzięki którym zapobiegniesz tej chorobie.

Jak samodzielnie i w naturalny sposób oczyścić nerki z kamieni?

Przepis na usunięcie kamieni nerkowych.

Potrzebujesz:

  • ­pół szklanki świeżej kolendry 
  • trochę wody

Przygotowanie:

  • kolendrę potnij na kawałki
  • wrzuć do garnka
  • zalej wodą, aby pokryć użyte zioła
  • doprowadź do wrzenia i gotuj 10 minut
  • wystudź uzyskany wywar
  • odcedź wywar przez sitko

Napar z kolendry na kamienie nerkowe przechowuj w lodówce. Pij regularnie raz dziennie przez 4 dni po 1 szklance. Szybko dostrzeżesz efekty tej kuracji. Zmieni się kolor moczu na dużo jaśniejszy, a to znaczy, że twój organizm pozbył się toksyn i szkodliwych soli zalegających w nerkach, z których z czasem powstałyby kamienie nerkowe. 

Warto wesprzeć kurację piciem w ciągu całego dnia dużej ilości wody. Usprawni to działanie twoich nerek. Istnieją jeszcze inne produkty, które doskonale poprawiają pracę nerek. Są to jabłka, cytryny, i arbuzyOliwa z oliwek uznawana jest za produkt, który ułatwia pozbycie się już istniejących kamieni w naszych nerkach.

Kurację na bazie kolendry lub należy przeprowadzać dwa razy w miesiącu. W ten sposób będziesz regularnie pozbywać się nagromadzonych toksyn i szkodliwych produktów przemiany materii. Rezultatem będzie to, że nie dopuścisz do rozrośnięcia się kamieni nerkowych. 

Comments

comments

Add Comment