Błyskawiczna pomoc zakonnika – zielarza w chorobie gruczołu krokowego i układu moczowego

Franciszkanin Grzegorz Sroka zasłynął jako niezłomny i znakomity zielarz. Opracowany przez niego ziołowy napar z wierzbownicy przyniósł już tysiącom ludzi błyskawiczną pomoc w chorobie gruczołu krokowego i układu moczowego.

Grzegorz Sroka, ten znakomity zielarz był przekonany, że leczenie ziołami jest naturalną alternatywą dla konwencjonalnej medycyny. Zioła wspierają leczenie, a przy pomocy naparów z odpowiednio dobranych ziół możemy sami zapobiegać rozwojowi wielu groźnych chorób. Sam się o tym przekonał w czasie służby wojskowej, kiedy jako instruktor sanitariuszy z powodzeniem pomagał chorym żołnierzom.  

Ojciec Grzegorz Sroka – ten współczesny propagator ziołolecznictwa pozostawił nam w spuściźnie wiele przepisów na lecznicze napary.

W świecie dominacji leków syntetycznych lecznicze preparaty ziołowe nie są wystarczająco nagłaśniane w mediach. Jednak osoby zainteresowane potrafią dotrzeć do tej wiedzy.

 Teraz możesz poznać jeden z nich -leczniczy napar z wierzbownicy. Jest to napar stosowany w walce z chorobą prostaty i pęcherza moczowego.

Wierzbownica to cenne ziele o niezwykle skutecznym działaniu, gdyż chory odczuwa poprawę już po wypiciu  1 kubka wywaru z tej rośliny. Rewelacyjne działanie wierzbownicy dostrzegli także Niemcy. Stało się to za sprawą Marii Treben, autorki wielu cennych książek o ziołolecznictwie, która określa wierzbownicę w następujący sposób:

Działanie lecznicze wierzbownicy jest tak silne, że często likwiduje ona błyskawicznie dolegliwości związane ze schorzeniami gruczołu krokowego. Były przypadki, gdy mężczyzn czekała niechybna operacja, mocz oddawali tylko kroplami, a wypicie pierwszej tylko szklanki herbatki przynosiło poprawę”.

Napar z wierzbownicy skutecznie stosowany jest w chorobie gruczołu krokowego i układu moczowego.

Napar z wierzbownicy:

Potrzebujesz:

  1. Susz z wierzbownicy (dostępny w sklepach zielarskich lub aptece)
  2. Przegotowaną wodę

Wykonanie:

Wsyp 1 łyżeczkę suszu do szklanki. Zalej wrzątkiem. Przykryj szklankę i odczekaj około 10 minut. Napar należy pić 2 razy dziennie. Rano na czczo przed śniadaniem i wieczorem 2 godziny po kolacji.

Skuteczność z jaką działa napar z wierzbownicy jest wręcz zaskakująca. Osoby cierpiące z powodu choroby gruczołu krokowego i układu moczowego już po jednorazowym użyciu naparu zauważają odczuwalną ulgę.

Przydatny był wpis? Udostępnij na Facebooku! 

Comments

comments

Add Comment