Napój z jednym rewelacyjnym składnikiem usuwa obrzęki i ból stawów.

Obrzęki i ból stawów to problem, który w dużym stopniu wpływa na nasze codzienne życie. Doświadczamy tej nieprzyjemnej dolegliwości, gdy płyny ustrojowe przestają prawidłowo przepływać w naszych tkankach, którymi otoczone są nasze stawy. Często obrzęki i ból stawów wystepuje na skutek wcześniejszych urazów.

Obrzęki i ból stawów to symptomy gorszego ogólnego stanu zdrowia, a także postępującego stanu zapalnego w tkankach stawowych. Wymaga to natychmiastowego działania, by choroba się nie rozwijała. 

W znacznym złagodzeniu występowania obrzęków i związanego z nimi bólu w stawach pomoże napój z tym jednym wyjątkowym składnikiem. Jego lecznicze właściwości działają tak rewelacyjnie, że na zawsze pozbędziesz się obrzęków i bólu w stawach zarowno tych mniejszych: rąk i stóp, jak i w kolanach oraz stawach biodrowych.   

Czy Twoje stawy są sztywne i wydaje się, że skrzypią, jak nienaoliwiony mechanizm?

Nasze stawy to taka „maszyna”, która ma ponad 220 różnych łączy. Muszą być wszystkie naprawdę dobrze naoliwione, by działały bez bólu. W najgorszym stanie są kolana i stawy biodrowe. Taką oliwą dla stawów jest specjalne białko, które nadaje  im elastyczności. Z upływem lat nasz organizm wytwarza tego białka coraz mniej.

Jak sprawić, by zwiększyć jego ilość i pozbyć się bólu w stawach?

Najlepiej użyć właściwego produktu. Imbir posiada w 100g aż 1,82 g białka oraz unikalną zdolność zmniejszania bólu i usuwania stanu zapalnego stawów. Zawiera cudowny, przeciwzapalny składnik o nazwie gingerol. Dlatego imbir stał się rośliną powszechnie stosowaną w leczeniu ostrego bólu w kolanach i stawach biodrowych.

Jak przygotować lekarstwo na bolące stawy?

  • 1,5 łyżeczki posiekanego imbiru
  • szczypta kurkumy
  • 1 łyżeczka miodu
  • 3 plasterki cytryny
  • 1 szklanka wrzącej wody

W niektórych naszych artykułach pisaliśmy już o cudownych właściwościach imbiru. Jeśli połączymy go ze szczyptą kurkumy, powstaje naprawdę potężne, przeciwzapalne lekarstwo, które należy przyjmować z samego rana.

Przygotowanie tego napoju jest bardzo proste. Wystarczy zalać wrzątkiem posiekane kawałki imbiru i cytrynę. Lekko przestudzić i wtedy dodać miód i kurkumę. Napój stosuj, gdy cierpisz z powodu obrzęków i silnego bólu kolan, rąk, stawów biodrowych. Stosowany regularnie jest bardzo skuteczny i zastępuje większość chemicznych leków przeciwzapalnych.

Przydatny był post? Proszę, udostępnij!

Comments

comments

Add Comment