Odchudzanie bez wyrzeczeń! Wystarczy, że Twoja dieta będzie zawierać ten składnik

Odchudzanie bez wyrzeczeń to nie tylko marzenie senne wszystkich, którzy dążą do zrzucenia nadmiernych kilogramów. Teraz staje się to możliwe. Ujawniono bowiem sekret fantastycznej figury księżnej Kate.

Ten jeden ważny składnik jest głównym dodatkiem do jej codziennego koktajlu. Zgrabna figura księżnej to efekt nie tylko zamiłowania do sportu. Jak powszechnie wiadomo, księżna gra w tenisa, pływa, jeździ na nartach. Ostatnio brytyjska prasa ujawniła, że podstawę codziennej diety księżnej Kate stanowią owoce, warzywa i chude mięso. Codziennie tez wypija dużą szklankę pysznego koktajlu, który sprawia, że odchudzanie bez wyrzeczeń jest realne.

Księżna również pije pełne witamin soki i koktajle owocowe. Swój każdy dzień rozpoczyna od porcji  pobudzającego i dającego energię na cały dzień koktajlu. Przepis podajemy poniżej. Głównym składnikiem koktajlu są jagody. Znamy je. Są pyszne i zdrowe. Jagody mają tę cudowną właściwość, że  obniżają poziom złego cholesterolu i bardzo uelastyczniają żyły. Jagody są nazywane roślinną insuliną, gdyż bardzo dobrze regulują cukier we krwi. Lekarze zalecają jedzenie jagód dzieciom, które mają owsiki. To dlatego, że jagody maja super właściwości oczyszczające organizm. Neutralizują szkodliwe resztki przemiany materii. Są silnym lekarstwem na zatrucia, ponieważ wychwytują z organizmu wszelkie toksyny.

Teraz już rozumiemy, dlaczego koktajl z jagodami to ulubiony napój księżnej Kate.

Przepis na koktajl „Księżna Kate”

Składniki:

  • 20 dkg jagód świeżych lub suszonych
  • kubeczek (150 ml) jogurtu naturalnego
  • 1-2 łyżeczki miodu (wg upodobania)
  • 1/2 szklanki zimnego mleka

Przygotowanie koktajlu:

W wysokim, szklanym naczyniu miksujemy owoce jagód na gładkie puree. Wlewamy jogurt i mleko. Ponownie przez chwilę miksujemy. Na koniec dodajemy miód i lekko mieszamy łyżką.

Spożywanie:

Codziennie z rana spożywaj taką porcję koktajlu dającego energię na cały dzień. Pozbędziesz się podwyższonego złego cholesterolu i cukier wróci do normy. Cały organizm oczyścisz z zalegających toksyn. Spożywaj ten koktajl i obserwuj, co się dzieje z Twoim ciałem i sylwetką. Jeśli tylko wykażesz się prawdziwie silną wolą i systematycznością, efekty będą spektakularne!

 Przydatny był post? Udostępnij!

Comments

comments

Add Comment