Zjadaj to na śniadanie i pozbądź się tłuszczyku z brzucha


To śniadanie jest jednym z najzdrowszych. Zawiera witaminy i minerały poprawiające ludzki metabolizm. Doskonale reguluje przemianę materii.

Jeśli będziesz przyrządzać takie śniadanie codziennie, pozbędziesz się trujących toksyn i oczyścisz całe swoje ciało. Skutkiem będzie to, że otyłość brzuszna będzie dla Ciebie przeszłością. 

Otyłość brzuszna to nie wszystko, czego się pozbędziesz. Zauważysz zdecydowaną poprawę stanu włosów i skóry. Jak zapewne wiesz,  są one najbardziej widoczną oznaką dobrego zdrowia. Jeśli będziesz zjadać ten posiłek codziennie rano przez 1 miesiąc, łatwo i bez przykrego efektu jojo zrzucisz około 5 kilogramów, głównie z brzucha. 

Potrzebujesz:

  • 1 szklankę jogurtu naturalnego 
  • 2 łyżki płatków owsianych
  • 1 łyżeczkę świeżo zmielonego siemienia lnianego
  • 1 łyżeczkę kakao (opcjonalnie)
  • 5 suszonych śliwek

Przygotowanie:

  1. Namocz przez kilka minut suszone śliwki w ciepłej wodzie.
  2. W tym czasie w osobnej miseczce połącz wszystkie pozostałe składniki.
  3. Na koniec dodaj namoczone śliwki.

Śniadanie to jest niezwykle smaczne, pożywne i sycące. Zapewni przez wiele godzin uczucie najedzenia i nie będziesz sięgać po przegryzki aż do obiadu. Dzięki temu będziesz spalać nadmiar tłuszczu i równomiernie chudnąć.  

Dodatkowo Twoja skóra będzie się stawać coraz ładniejsza, włosy bardziej lśniące, a paznokcie coraz mocniejsze. Wróci do Ciebie energia, która jest niezbędna do codziennego wykonywania różnych czynności. 

Zdrowe odżywianie to podstawa dobrego zdrowia. Wspaniale wpływa na cały organizm. Dobrze wiesz, że otyłość brzuszna bezsprzecznie nie dodaje urody i pewności siebie.

Jeśli post był przydatny, podziel się!  

Comments

comments

Add Comment