Nawet 5 kg mniej w miesiąc! Napój spalający tłuszcz. Wystarczy, że..


Bardzo wiele osób wybiera naturalne sposoby leczenia, ponieważ nie chcą narażać swojego organizmu na szkodliwe uboczne działanie medykamentów z apteki i dodatkowo wydawać mnóstwo pieniędzy. Poza tym wszystkie te preparaty zazwyczaj okazują się nieskuteczne. Jeśli chcesz, by tym razem udało ci się schudnąć, poznaj super napój odchudzający. Jest jednym z najbardziej skutecznych środków na nadwagę.

napój odchudzający

Poznaj przepis na super napój odchudzający, który hamuje wchłanianie tłuszczu i redukuje już powstałą tkankę tłuszczową. Z nim masz szansę stracić nawet 5 kg w miesiąc.

Napój jest bardzo prosty w przygotowaniu, a zaskakująco skuteczne działanie wprawi cię w zdumienie i zarazem bardzo ucieszy.

Oto przepis na napój z cytryny i nasion chia:
1 łyżka nasion chia
sok z jednej cytryny
½ szklanki wody
1 łyżeczkę miodu

Przygotowanie:
Najpierw przez 30 minut namocz nasiona chia w wodzie. Następnie zmieszaj je z sokiem z cytryny, a na koniec dodaj łyżeczkę miodu. Przy użyciu blendera zmiksuj wszystko na jednolity napój.

Pij ten super napój odchudzający co dzień rano.

Napój zalecany jest przede wszystkim tym osobom, które pragną szybko zrzucić dużą nadwagę. Przyspiesza trawienie i skutecznie spala tkankę tłuszczową.

Poza tym ten super napój odchudzający usuwając tłuszcz z żył, znakomicie oczyszcza cały organizm. Duża zawartość błonnika w chia gwarantuje na długi czas uczucie sytości. Ponadto napój doskonale odkwasza organizm, co ma niezwykłe działanie antyrakowe.

Comments

comments

Add Comment