Bomba w płynie, która sprawi, że usuniesz zbędny tłuszcz w talii

Jedzenie, które współcześnie spożywamy jest wręcz nafaszerowane trującymi konserwantami. Wpływają one destrukcyjnie na zdrowie, ale również na naszą wagę. Pojawia się w naszym ciele zbędny tłuszcz. Zaburzony niebezpiecznie jest nasz metabolizm. 

Mówiąc wprost, tyjemy niesamowicie! Tłuszcz odkłada się regularnie, mimo że bardzo tego nie chcemy. Redukcja  wagi nie tylko korzystnie wpłynie na nasze zdrowie, ale również na portfel.

 Nadmiar kilogramów jest również kłopotliwy ze względu na fakt, iż trudno jest nam dopasować ubranie i wstydzimy się pokazać przed znajomymi. Jednak nie musicie się martwić – oto płynna “bomba”, która sprawi, że pozbędziecie się nadmiernych kilogramów szybciej niż kiedykolwiek.

 Podczas jednej nocy możecie zgubić 1cm w talii!

 Składniki:

2 łyżki octu jabłkowego 
1 szklanka soku grejpfrutowego
2 łyżeczki miodu

 Przygotowanie:

Wlej 1 szklankę soku grejpfrutowego do wysokiego szklanego naczynia, po czym dodaj 1 łyżeczkę miodu oraz dwie łyżki octu jabłkowego. Zmieszaj bardzo dokładnie całość tak, aby powstał jednolity płyn. 

 Stosowanie:

Przygotowaną porcję napoju spożywamy jeden raz przed obiadem, a drugi raz przed kolacją. Robimy to przez 7 dni. Następnie zrób sobie tygodniową przerwę.

Większość kobiet pijących ten napój przyznała, że już po pierwszej nocy ich talia zmniejszyła się o 1 cm. 

Przydał się post? Udostępnij!  

Comments

comments

Add Comment