Jak schudłam 10 kg w 7 dni – krok po kroku


Jak szybko schudnąć? Zastanawiałam się nad tym długo. Na szczęście mi się to udało i dziś prezentuję 6 kroków jak zrobić to szybko i skutecznie, bez efektu jojo. Przeczytaj, jak sobie poradzić, by uzyskać idealną figurę w 1 tydzień czyli w 3 słowach – jak szybko schudnąć:

1. Zmień swoją dietę
Badania naukowe dowodzą, że spożywając produkty pełnoziarniste wraz z owocami i warzywami redukujemy znacznie ilość tłuszczu przyjmowanego dziennie. Jest to jeden z najlepszych sposobów uzyskania szczupłej talii w ciągu 1 tygodnia. Jedz zdrowiej, zamiast mniej.

2. Pij więcej wody
Inną bardzo ważną rzeczą przy odchudzaniu jest to, by pić więcej wody. Nie dość, że nawadniamy się i nasza skóra staje się bardziej elastyczna, to także mniej odczuwamy łaknienie i maleje chęć na zjedzenie czego pomiędzy posiłkami.

3. Skup się na jakości jedzenia, nie na ilości
Zazwyczaj osoby odchudzające się zmniejszają ilość pożywienia, co w rezultacie prowadzi do ciągłego uczucia głodu. Zmień to podejście. Zamiast głodować, zjadaj produkty, które są odżywcze i nie dostarczają zbędnych tzw. pustych kalorii.

4. Ćwiczenia
Jeśli rzeczywiście chcesz uzyskać ładną talię, aktywność fizyczna jest niezbędna. Wybierz taką formę ruchu, która najbardziej ci odpowiada i będziesz to robić z chęcią. Nie zmuszaj się do ćwiczeń, których nie lubisz, bo i tak wkrótce przestaniesz je wykonywać, a cały wysiłek pójdzie na marne. Pamiętaj, żeby aktywność fizyczna stała się twoim trwałym nawykiem.

5. Buduj tkankę mięśniową
Przez ulubioną aktywność ruchową, twoje mięśnie będą się rozbudowywać, ramiona staną się sprężyste, co wizualnie sprawi, że talia będzie wyglądać naprawdę szczupło.

6. Ubranie
Wiadomo, że poprzez właściwy ubiór, odpowiednio dobrany do naszej figury, możemy podkreślić te części ciała, z których jesteśmy najbardziej zadowolone. Nie eksponuj niedoskonałości, podkreślaj to, co masz najładniejsze i z czego jesteś dumna.

źródło: thehealthawareness.com

Comments

comments

Add Comment