Oczyszczająca dieta ogórkowa – chudnij 7 kg w 14 dni


Wielokrotnie pisaliśmy już o szczególnych właściwościach świeżych ogórków. Dieta ogórkowa, którą dziś przedstawiamy jest efektywnym sposobem na schudnięcie. Oczyści jednocześnie organizm z toksyn, które są najczęstszą przyczyną spowolnionego metabolizmu i wszelkich zaburzeń w fizjologii. Dla ułatwienia osiągnięcia oczekiwanego efektu podajemy gotowe menu, by nikt nie musiał zastanawiać się, co jeść, gdy jest się na diecie.

Jest to prosty, 14 – dniowy plan dietetyczny. Jest on dość restrykcyjny, ale skuteczny. Można schudnąć 7 kg w przeciągu dwóch tygodni. Efekty zawsze są jeszcze większe, gdy nie zaniedbuje się aktywności fizycznej.

Aktywność fizyczna nie musi od razu oznaczać wielu godzin spędzonych na wysiłkowych ćwiczeniach, litrach wylanego potu i poświęcenia. Systematyczność i regularność w byciu aktywnym fizycznie ma największe znaczenie.

Zatem wystarczy, że codziennie przejdziesz większy odcinek drogi niż dotychczas, zamiast samochodem podejdziesz gdzieś rowerem, wysiądziesz o jeden przystanek wcześniej i resztę drogi do domu przejdziesz piechotą.

Takie drobne zmiany w stylu życia na co dzień procentują znakomitymi efektami zdrowotnymi w dłuższej perspektywie. Mięśnie i ciało natychmiast na takie zmiany reagują. 

W osiągnięciu tych celów skutecznie pomaga sprawdzona dieta ogórkowa. 

Nazwa “dieta ogórkowa” pochodzi od podstawowego składnika diety. Głównym daniem jest mizeria, którą można spożywać bez ograniczeń, w każdym momencie, kiedy tylko poczujesz głód.

Oprócz tradycyjnej mizerii będziesz potrzebować:

– 2 jajka na twardo
– 2 duże ziemniaki lub 3 kawałki chleba pełnoziarnistego 
– 500 g  świeżych owoców

Można pić wodę, lekką kawę lub herbatę (bez cukru). Musisz odstawić napoje gazowane, słodycze oraz alkohol. 

Przykładowe menu:

Śniadanie:
– 2 jajka na twardo i mizeria

Przekąska:
– 5 śliwek (ewentualnie jabłko, gruszka lub brzoskwinia) o łącznej wadze 200 g

Obiad:
– Tost lub pełnoziarnisty chleb i mizeria

Kolacja:
– Różne owoce o łącznej wadze 300g

Pamiętaj, że dla najlepszych rezultatów powinno się pić dużo wody i dołożyć aktywność fizyczną.

Życzymy konsekwencji i oczekiwanego zgubienia kilogramów!

Znasz kogoś, kto jest na diecie? Udostępnij mu ten post! 

Comments

comments

Add Comment