Oczyszczająca maseczka na przebarwienia, zmarszczki i zaczerwienienia. Efekty od 1go użycia

Chcesz pozbyć się pryszczy, przebarwień, zaczerwienienia twarzy i odświeżyć wygląd skóry? Oto oczyszczająca maseczka, która pomoże Ci osiągnąć ten efekt. Zastosuj sprawdzoną przez bardzo wiele osób kurację, która już od pierwszego użycia daje spektakularne  rezultaty. 

Ta oczyszczająca maseczka szybko i skutecznie usuwa także zaskórniki, występujące głównie wokół nosa, ale także często na policzkach. Pozbądź się domowym sposobem tego defektu kosmetycznego właśnie przy użyciu prezentowanej maseczki.

Z czego ta oczyszczająca maseczka jest zrobiona?

 Z jednego dostępnego wszystkim produktu, jakim jest kurze jajko. Wystarczy 1 sztuka.

Sposób przygotowania:

Oddziel żółtko od białka i umieść w dwóch oddzielnych miseczkach, a następnie zacznij ubijać. Wskazówka: możesz zastosować elektryczny ubijacz do piany, bo jest wygodny i szybko powstaje jednolita, aksamitna masa.

Można oczywiście ubijać ręcznie, chociaż potrwa to troszkę dłużej.

Jak stosować?

1.Umyj i osusz twarz miękkim ręcznikiem.

2. Nałóż masę z żółtka na twarz, szczególnie skupiając się na nosie, podbródku, policzkach, okolicach oczu i czole.

3. Następnie nałóż na te miejsca nawilżone wodą chusteczki i pozostaw na 30 minut do wyschnięcia. W tym czasie możesz słuchać relaksującej muzyki i odprężyć całe ciało. 

4. Następnie zmyj twarz letnią wodą.

5. Teraz nałóż na twarz masę zrobioną z białka, przykryj chusteczkami i pozostaw na kolejne 30 minut.

6. Zmyj twarz letnią wodą.

Efekty jakie uzyskasz

Po zmyciu twarzy od razu zauważysz, jak Twoja skóra odżyła, kolor się wyrównał, stała się rozświetlona i bardzo przyjemna w dotyku. Szpecące zaskórniki zostały w znaczącym stopniu usunięte.

Aby utrwalić efekt oczyszczenia skóry należy zabieg powtarzać co dwa – trzy dni przez dwa tygodnie. Później wystarczy stosować tę oczyszczającą maseczkę już tylko raz na miesiąc.

Twarz pozostanie gładka, bez zaskórników i nie będzie się świecić. Wyrównany kolor skóry twarzy będzie świadczył o naszym zadbaniu i zdrowiu. Niebagatelne znaczenie ma poprawa samopoczucia, jakiej doznamy wraz z atrakcyjnym wyglądem. 

Przydatny był post? Udostępnij proszę na Facebooku! 

Comments

comments

Add Comment