Domowy sposób na mrówki, karaluchy, pająki i inne robaki w naszych pomieszczeniach.

Mnóstwo ludzi narzeka, że w mieszkaniu, domku letnim, schowku w ogródku mają sublokatorów: mrówki, karaluchy, pająki i inne robaki. Pojawiają się głównie latem. Nikt nie lubi ich w swoim bliskim otoczeniu. Co gorsze, robaki te mogą roznosić groźne choroby. Co zrobić, by się ich pozbyć?

Możemy użyć dostępnych w sklepach środków, które są i drogie i zawierają tyle chemicznych składników, że są bardziej niebezpieczne niż same robaki. Co więcej, przynoszą tylko czasowe rozwiązanie, a później problem pojawia się ponownie. Tak więc pytanie brzmi: jak pozbyć się robaków na stałe nie narażając przy tym nas samych na szkodliwą chemię i wysokie koszty? Poniżej podajemy przepis na bardzo skuteczny domowy sposób na pozbycie się wszelkiego robactwa:

Rozłóż poniżej opisany środek w rogach pomieszczeń, a następnego ranka wszystkie robaki będą martwe. Pozbędziesz się z domu groźnych roznosicieli bakterii.   

Polecamy! Metoda jest bardzo skuteczna!

Potrzebujesz:

  1. 3 łyżki sody oczyszczonej
  2. 1 łyżkę cukru

Przygotowanie:

Wymieszaj składniki w małym naczyniu. Wieczorem rozłóż mieszankę w miejscach, gdzie najczęściej robaki się pojawiają. Słodki smak i zapach cukru przyciągnie robaki w ten rejon. Rano przekonasz się, jak twój dom został oczyszczony z nielubianych współmieszkańców.

Jeśli to konieczne, powtarzaj czynność co kilka dni, aż do całkowitego pozbycia się robactwa w swoim otoczeniu. Pamiętaj, aby do mieszanki na robaki nie miały dostępu dzieci i zwierzęta domowe.

Przydatny był post? Podziel się!

 

Comments

comments

Add Comment