Pozbądź się wrzodów żołądka za pomocą tej prostej metody. Wystarczy, że wykorzystasz jagody

Czas dojrzewania owoców leśnej jagody przypada na lato, ale po to wymyślono zamrażarki, by bogactwem tych owoców cieszyć się również poza sezonem. Jagody na wrzody żołądka to niezastąpione lekarstwo.

Wykorzystaj lecznicze właściwości jagód na wrzody żołądka. Uchronią Cię one również przed wieloma innymi dolegliwościami. Zwykła jagoda rosnąca w lesie zapobiega wielu chorobom, między innymi zaćmie i jaskrze. Teraz możesz jagody bez problemu kupić w wielu sklepach. Mrożenie owoców nie pozbawia ich leczniczych właściwości. 

Nieoceniona jest skuteczność jagód w leczeniu wrzodów żołądka i zapalenia dróg moczowych. Wykorzystuje się je również w leczeniu stwardnienia rozsianego i chronicznego zmęczenia.

Jagody są także niezastąpione w zwykłych dolegliwościach żołądkowych. A oto najlepszy przepis na syrop z jagód, który zastąpi wszelkie środki na bóle żołądka i niestrawność:

Potrzebujesz:

  • 1/2 litra jagód 
  • 1 szklankę cukru
  • 1 szklankę spirytusu lub czystej wódki

Sposób przygotowania:

  1. Wsyp jagody do szklanego słoika
  2. Zasyp je 1 szklanką cukru.
  3. Zakręć słoik i odstaw w słoneczne miejsce (np. na parapet okna) by wydzielił się sok
  4. Po upływie 3-4 tygodni dolej do słoika 1 szklankę spirytusu lub czystej wódki i wstaw do kuchennej szafki.

Po około 2 tygodniach uzyskasz znakomity, naturalny syrop na wszelkie dolegliwości żołądkowe. Już nie będziesz sięgać po apteczne krople. Wystarczy, że w razie potrzeby spożyjesz 1-2 łyżki syropu własnej roboty, a dolegliwości ustąpią, jak ręką odjął.

Wykorzystaj ten przepis i zrób samodzielnie niezastąpione w każdym domu naturalne lekarstwo na bóle żołądka. Przekonasz się, ze jagody na wrzody żołądka są po prostu niezastąpione.

Przydał się post? Udostępnij!

Comments

comments

Add Comment