Naukowcy potwierdzili: ta mieszanka całkowicie oczyszcza wątrobę, pomaga schudnąć i usuwa toksyny z organizmu


Masz szczęście, że do nas trafiłaś! Za chwilę dowiesz się, jak tanim domowym sposobem pozbyć się bardzo niebezpiecznych toksyn i nagromadzonych przez lata złogów.

Jak wiesz, spożywając przez lata produkty pełne chemii nasza wątroba staje się obciążona i zanieczyszczona. Oczyszczanie organizmu z toksyn, w tym wątroby powinniśmy wykonywać regularnie.

Niestety, niewielu z nas to robi. W rezultacie nasza wątroba pracuje na zwolnionych obrotach, czujemy się wiecznie zmęczeni, ospali i jesteśmy podatni na infekcje i choroby. Co gorsze, nasz metabolizm pracuje mniej wydajnie, trawimy wolniej, a więcej odkłada się pod postacią tkanki tłuszczowej. Innymi słowy, tyjemy…

Oczyszczanie organizmu z toksyn (wątroby) i pozbywanie się ich jest gwarancją zdrowia i dobrego samopoczucia.  Nie musisz robić tego często, wystarczy oczyszczać się raz na jakiś czas, na przykład dwa razy w roku. Ominiesz w ten sposób wiele chorób. 

Przepis na oczyszczenie organizmu z toksyn, w tym wątroby:

Składniki:

  • pół łyżki drobno posiekanego czosnku
  • pół łyżki startego korzenia imbiru
  • 1 łyżka oliwy z oliwek
  • 1 łyżka soku pomarańczowego

Sposób przygotowania:

1.Włóż wszystkie składniki do blendera

2. Blenduj aż wszystkie składniki dokładnie się ze sobą wymieszają.

3. Przygotowałaś właśnie jedną pełną porcję mikstury oczyszczającej.

Sposób spożycia:

Spożywaj jedną pełną porcję codziennie przez trzy dni. Oczyszczanie organizmu będzie najskuteczniejsze jeśli będziesz spożywać tą miksturę w godzinach wieczornych, tuż przed położeniem się spać. Po kilku dniach dostrzeżesz pierwsze pozytywne zmiany, poczujesz się także lżejsza.

Podziel się ze swoimi znajomymi wiedzą. Udostępnij proszę ten artykuł na Facebooku! 

Comments

comments

Add Comment