Te produkty możesz jeść do woli, a mimo to będziesz chudnąć

Odchudzanie wcale nie musi być katorgą. Czy wiesz, że istnieją odchudzające produkty, którymi możesz się najadać bez obaw o przytycie? Innymi słowy, jest żywność, która zawiera mało kalorii, ale dużo błonnika. Dzięki temu czujemy się dłużej najedzeni i nie ma ryzyka zwiększenia masy ciała. 

Oto odchudzające produkty, które możesz jeść w dowolnej ilości bez obaw, że przytyjesz:

1. Kukurydza

Gotowana kukurydza może być jedzona bez ograniczeń. Zawiera bardzo niewiele kalorii.

2. Bakłażany

Porcja grillowanych lub uduszonych bakłażanów dostarcza nam tylko 24 kalorie. Stąd możesz pozwolić sobie na jedzenie tego bardzo smacznego warzywa, ile tylko zapragniesz.

3. Seler naciowy

Czy wiesz, że seler ten składa się aż w 95 procentach z wody? Ma właściwości moczopędne i oczyszczające organizm z toksyn. Pomaga w naturalny i bezpieczny sposób zrzucić zbędne kilogramy.

4. Algi

Są niezwykle bogate w jod, który jest niezbędny do prawidłowej pracy tarczycy. Utrzymuje ten hormon na właściwym poziomie i chroni nas przed nadwagą.

5. Arbuz

Spory kawałek arbuza dostarcza nam tylko 60-70 kcal, co oznacza, że możesz objadać się nim bez limitu.

6. Pomarańcze, grapefruty, mandarynki

Kiedy większość owoców nie jest zalecana tym, którzy chcą zrzucić wagę, te są wyjątkiem. Są pełne witaminy C i błonnika ułatwiającego trawienie. Wspierają pracę wątroby. Są także dosyć sycące, co powoduje długotrwałą sytość i pomaga obniżyć naszą wagę.

7. Ogórki

W 96 procentach składają się z wody i są bardzo wskazane osobom, które chcą zrzucić nadwagę. Usuwają obrzęki, co powoduje, że stajemy się w naturalny sposób smuklejsi.

8. Buraki

Buraki mają zasłużoną pozycję na liście “odchudzające produkty”. Średnia porcja buraków zawiera tylko 40 kcal. Warzywo to jest pełne składników odżywczych, głównie magnezu. Reguluje doskonale poziom cukru we krwi i pomaga bardzo szybko spalić zbędny tłuszcz.

9. Cukinia

Przeciętna porcja cukinii zawiera tylko 42 kcal. Wspiera pracę jelit, co powoduje, że obfity posiłek nie jest tak trudny do strawienia.

10. Jajka

Ciekawe jest to, że jajka mogą być spożywane o każdej porze dnia bez ryzyka przybrania na wadze. Trzeba pamiętać, że jajka gotowane są zdrowsze od tych smażonych.

Znasz kogoś, kto się odchudza? Udostępnij mu ten artykuł! 

Comments

comments

Add Comment