Pierzga – doskonałość natury dla zdrowia człowieka


 Pierzga to diament wśród naturalnych produktów. Jest prawdziwym cudem natury, który już we wczesnych wiekach bardzo ceniono. To produkt pracy pszczół, który dostarczy Ci najcenniejszych składników. Dzięki niej zregenerujesz organizm, zachowasz urodę i szczupłą sylwetkę.

Pierzga ma wprost nieoceniony wpływ na funkcjonowanie całego ludzkiego organizmu. Zawiera dużo białka i mnóstwo witamin oraz mikroelementów.  

Korzyści dla organizmu ze spożywania pierzgi pszczelej:

Pierzga wzmocni organizm w czasie choroby i rekonwalescencji. Doskonale sprawdza się, gdy organizm jest ogólnie osłabiony lub wycieńczony po operacjach. Jest niezastąpiona, gdy brak w organizmie wielu witamin, odczuwamy ciągłe zmęczenie, brak nam odporności.Pierzga wspaniale uzupełni w organizmie niedobory minerałów i mikroelementów. Zapobiega anemii, gdyż uzupełnia niedostatek żelaza. Wpływa na sprawne funkcjonowanie narządów wewnętrznych, stan skóry i włosów.

Pierzga wspaniale reguluje trawienie. Dzięki temu w jelitach nie gromadzą się toksyczne produkty przemiany materii, gdyż są szybciej usuwane.   

Pierzga pszczół jest nieoceniona przy odbudowie flory bakteryjnej jelit, gdy na przykład przyjmujemy antybiotyki. Wpływa na szybkość pracy naszego umysłu, ponieważ reguluje procesy zachodzące w korze mózgowej. Działa wzmacniająco na układ nerwowy i nie dopuszcza do zaburzeń na tle psychicznym.

Pierzga dodaje energii i podnosi sprawność fizyczną człowieka. Zapewnia dobry i spokojny sen. Wpływa na nasze dobre samopoczucie. Efekty spożywania pierzgi zauważysz po poprawie stanu naczyń krwionośnych. A co za tym idzie, bardzo dobrze reguluje ciśnienie krwi. Zawartość związków lipidowych w tym naturalnym produkcie pszczół służy poprawie pracy serca.

Pierzga zawiera drogocenne witaminy i związki flawonoidowe, które pomogą Ci odzyskać czystość i elastyczność żył. Od tej pory nie będziesz już mieć problemów z obrzękniętymi nogami. Pierzga działa przeciwzapalnie i likwiduje drobnoustroje w organizmie. Działa regenerująco na wszystkie komórki naszego ciała. Silny organizm łatwiej ochroni się także przed chorobą nowotworową. Składniki pierzgi, tego doskonałego produktu natury są istotnym wsparciem w leczeniu raka piersi i prostaty.

Systematyczne spożywanie pierzgi pszczelej będzie prawdziwym dobrodziejstwem dla Twojego organizmu. Zregeneruje i odnowi komórki, dzięki czemu dłużej zachowasz młody wygląd. Jest niezastąpionym produktem w codziennej diecie, jeśli chcesz się odchudzić.

Jak spożywać pierzgę

Przepis na codzienne śniadanie – do porcji ugotowanych płatków owsianych lub kaszy jaglanej dodaj płaską łyżeczkę pierzgi i dobrze wymieszaj. Jeśli dodasz jeszcze 1 łyżeczkę zmielonego siemienia lnianego, otrzymasz bardzo wartościowy posiłek, który Cię nasyci i długo nie pomyślisz o jedzeniu.

Zaciekawił Cię wpis? Udostępnij!

Comments

comments

Add Comment