Czy znasz ten domowy sposób na rwący ból kolan?

Ból kolan to problem, który dotyczy nie tylko osób starszych. Dolegliwości związane z kolanami mogą pojawić się u każdego z nas. Często ból wiąże się z dużo wcześniejszym  urazem, o którym już nie pamiętamy. Inne częste przyczyny to przeciążenie kolana oraz zapalenie stawów. Jeżeli masz problem i czujesz silny ból w kolanie udaj się koniecznie do specjalisty. Jednak równocześnie możesz stosować ten domowy sposób, dzięki któremu uśmierzysz dręczący Cie ból w kolanach.

A oto w jaki sposób przygotujecie lekarstwo dla kolan:

Składniki:

Jedna lub dwie cytryny

Bandaż

Olej sezamowy

W taki sposób to przygotujecie:

  1. Pokrój cytrynę na kawałki
  2. Owiń ją bandażem.
  3. Całość zamocz w oleju sezamowym.
  4. Okład jest gotowy.
  5. Lek stosujemy tylko przez 10 minut

Zabieg stosujemy dwa razy dziennie. Będziecie zaskoczeni efektami, jakie osiagniecie. Rezultat osiągniesz dzięki przeciwzapalnym właściwościom cytryny. 

 Dlaczego to lekarstwo jest tak skuteczne?

Skórka cytryny zawiera bardzo wiele wartości odżywczych i przeciwzapalnych. To właśnie ona sprawia, że nasz okład działa. Ponadto cytryna zwiera olejki esencjonalne. To naturalny związek chemiczny, który  świetnie radzi sobie z bólami stawów. To jednak nie wszystko – olejki esencjonalne świetnie wpływają na pracę naczyń krwionośnych. Działają również jak środki przeciwzapalne.

Możesz spotęgować działanie tego naturalnego lekarstwa pijąc ziołowe napary z cytryną. 

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ NA TEMAT ZDROWIA? POLUB NAS NA FACEBOOKU KLIKAJĄC W KCIUKA 🙂

Comments

comments

Add Comment