Użyj preparatu ze skórki cytryny i pozbądź się sztywności i bólu stawów!

Silny ból kolan może pojawić się na skutek nagłego urazu, zbytniego nadwerężania, a także w wyniku zwykłego zużycia na przestrzeni lat, kiedy jeszcze dobrze nam służyły.

Niedomagania stawów kolanowych mogą różnie się objawiać. W jednym przypadku kolano po prostu spuchnie, w innym odczuwać będziemy silny ból, a jeszcze w innym będzie zupełnie sztywne. 

Silny ból kolan można leczyć na wiele sposobów, w zależności od przyczyny bólu. Jednak w każdym przypadku niezawodnie przyjdzie nam z pomocą sposób z użyciem leczniczego bogactwa cytryny.

Cytryna to prawdziwa bomba witaminowa! Obfituje w witaminy i minerały, w tym witaminy A, C, B1, B6, potas, bioflawonoidy, kwas foliowy, magnez, pektyny, fosfor, wapń.

Właśnie ten bogaty skład sprawia, że cytryna pomaga organizmowi zwalczać rozmaite choroby, w tym łagodzić cukrzycę. Regularne spożywanie wzmacnia odporność, ma też korzystny wpływ na trawienie, jelita i wątrobę.

Skórka z cytryny może być genialna w przypadku problemów ze stawami. Doskonale się sprawdza, gdy cierpimy na silny ból kolan. Można wykorzystać ją na dwa sposoby.

Sposób 1:
Obierz dwie cytryny i włóż skórki do szklanego naczynia. Dodaj trochę oliwy z oliwek. Zamknij szczelnie naczynie i odstaw na 2 tygodnie. Po tym czasie preparat jest gotowy do użycia. Namocz nim gazę i owiń bolące miejsce. Zabezpiecz przed ubrudzeniem i pozostaw na całą noc.Sposób 2:
Zetrzyj cienko skórkę z cytryny (tylko żółtą część) i połóż ją bezpośrednio na bolące stawy. Zabezpiecz bandażem przed pobrudzeniem i pozostaw w ten sposób na kilka godzin lub na całą noc. Jeśli dokuczał Ci silny ból kolan, po takim zabiegu poczujesz duża ulgę .

Stosuj naturalne metody rekomendowane przez osoby, które skutecznie się wyleczyły.  

Przydatny był post? Udostępnij!

Comments

comments

Add Comment