Najlepszy sposób na komary

Znaleźć skuteczny sposób na komary to zadanie nr 1 na tegoroczne lato. Wilgotna aura sprzyja mnożeniu się tych uprzykrzających życie owadów. Jest ich w tym roku naprawdę dużo.

Nawet jeśli bardzo staralibyśmy się je wszystkie unicestwić to jest to niemożliwe. Najlepiej znaleźć taką metodę na komary, która nie będzie dla nas uciążliwa, a może być nawet przyjemna.

Wykorzystamy do tego znaną przyprawę- goździki. Tę, którą używamy na przykład do przygotowywania pysznych napojów, szczególnie jesienną i zimową porą.

Goździkami nie zabijemy komarów i wszystkich owadów, które uprzykszają  przebywanie na dworze w letni wieczór. Jednak stanowią sprawdzony i skuteczny sposób na komary.

Zapach goździków, tak przyjemny dla człowieka, skutecznie odstrasza natarczywe komary i będzie je trzymał z daleka od ludzi. Wreszcie jest sposób, by spokojnie posiedzieć wieczorem na balkonie, tarasie, czy z gośćmi przy stole w ogródku.

Żeby w pełni wykorzystać odstraszające właściwości goździków, wykonaj tę domową pachnącą dekorację, która skutecznie wyeliminuje owady z twojego otoczenia. 

Przygotuj:

  1. 1 pomarańczę o grubej skórze
  2. 1 paczkę goździków

Naszpikowaną goździkami pomarańczę można położyć na ogrodowym stole lub zawiesić nad nim. Komary nawet się do niego nie zbliżą. 

Wykonanie:

  1. Powkładaj goździki w skórę pomarańczy
  2. Powstanie bardzo dekoracyjna kula, która skutecznie odstrasza komary
  3. Połóż kulę na spodeczku lub podstawce
  4. Umieść na balkonie, tarasie, ogródku lub w mieszkaniu

To skuteczny sposób, by komary trzymały się z daleka, a przyjemny zapach umilał każdy letni wieczór.

Przydał się post? Podziel się!

Comments

comments

Add Comment