Wschodni sposób na ładną cerę

Ten sposób na ładną cerę może odmienić życie wielu osób, które od lat borykają się z problemami skóry. Jeśli dotychczasowe metody nie przynosiły żadnego efektu, wyprobuj ten wschodni i naturalny sposób na poprawę wyglądu.

Ładna cera to pragnienie wszystkich – kobiet i mężczyzn. Dzięki niej wyglądamy dobrze i czujemy się zdrowo i atrakcyjnie. Dobre samopoczucie zwiększa pewność siebie. I nie jest ważne, czy szykujemy się do pracy, na imprezę, czy zostajemy w domu. Zawsze chcemy wyglądać ładnie.  

By osiągnąć cel i mieć ładną cerę, warto wygospodarować trochę czasu i zrobić maseczkę, jaką stosują słynne ze swej nieskazitelnie pięknej cery japońskie kobiety. Ten sposób na ładną cerę przynosi naprawdę zaskakujące efekty. Przyrządzona wg poniżej podanego przepisu maseczka w widoczny sposób wygładzi zmarszczki na twarzy i poprawi wygląd dekoltu.

Maseczka z ryżu na ładną cerę

Składniki

  1. 2 łyżki ryżu
  2. 2 łyżeczki miodu
  3. 5 łyżek ciepłego mleka

Przygotowanie

  • Ugotuj ryż do miękkości (20 minut).
  • Wodę z gotowania ryżu odstaw na bok. Będzie potrzebna.
  • Wystudzony ryż zmieszaj z miodem. Dodawaj ciepłego mleka, aż uzyskasz konsystencję kremu.

Dlaczego ryż jest taki dobry dla skóry 

Ryż to naturalny kosmetyk bogaty w witaminę B, która ma silne działanie antyoksydacyjne. Stymuluje odnowę skóry i spowalnia jej starzenie.  Wygładza silnie zmarszczki na twarzy i dekolcie.

Sposób użycia maseczki z ryżu

Nałóż maseczkę na twarz oraz dekolt i masuj skórę przez 2 minuty. Następnie pozostaw na 30 minut. Pamiętaj, żeby zawsze nakładać maseczkę na dobrze oczyszczoną skórę. Po upływie tego czasu, zmyj twarz i dekolt ciepłą wodą z gotowania ryżu.

Woda z gotowania ryżu ma silne właściwości nawilżające i poprawia ukrwienie skóry. Sam zabieg pomaga znacznie zmniejszyć zmarszczki i sprawia, że będziesz mieć ładną cerę.  Wykonuj go raz w tygodniu. Przy regularnym stosowaniu maseczki skóra zacznie wyglądać, jakby była o 10 lat młodsza.

Przydał się post? Podziel się!

Comments

comments

Add Comment