Użyj tych dwóch składników, aby usunąć pasożyty i złogi z organizmu

Większość tłuszczu znajduje się w jamie brzusznej i otacza nasze organy wewnętrzne. Nadmierny tłuszcz jest bardzo niebezpieczny, ponieważ zwiększa ryzyko zawału serca. Ponadto gromadzą się w nim zatruwające organizm pasożyty. Istnieje bardzo prosta metoda, która pomoże usunąć nie tylko zalegający tłuszcz, ale również pasożyty – wielkich wrogów naszego zdrowia. Statystyki są porażające. Mówią, że aż 60% ludzi może chorować z ich powodu!  

Wydaje nam się, że podstawowym źródłem energii jest tłuszcz magazynowany w organizmie. Sprawa jest jednak trochę bardziej skomplikowana. Posiadamy również inne rezerwy energetyczne, które  w nadmiarze zaburzają funkcjonowanie organizmu przez co toksyczny tłuszcz odkłada się w jamie brzusznej.

Problemem jest glikogen –  nawet trudno sobie wyobrazić, jak bardzo ten składnik zaburza metabolizm Twojego organizmu. Ponadto pamiętaj, że glikogen jest bardzo pożądany przez pasożyty. Pomyśl tylko,  jak często masz ochotę na słodycze?   Naturalne zapotrzebowanie organizmu na glikogen jest bardzo niskie, a więc nasza chęć na słodkie przysmaki też powinna być nieznaczna.

Częsta ochota na słodkie przekąski świadczyć może o tym, że żyjesz w ciągłym stresie – bo tylko w takiej sytuacji Twój organizm nadmiernie domaga się słodyczy lub co gorsza –  masz w swoim ciele  pasożyty, które pobudzają chęć do tego, abyś dostarczał im glikogen.

Nawyk częstego spożywania słodyczy stwarza idealne warunki  do rozmnażania się pasożytów. Pamiętaj o tym zanim sięgniesz po coś słodkiego!

Istnieje uniwersalna metoda, która nie dość, że pomoże Ci pozbyć się pasożytów, to zlikwiduje również złogi tłuszczu w jamie brzusznej.

Składniki:

  • 100 g siemienia lnianego
  • 10 g goździków

Przygotowanie:

Zmiel obydwa składniki za pomocą młynka do kawy.

 Kilka słów na temat dawkowania:

Przyjmuj dwie łyżeczki mieszkanki codziennie rano przez trzy dni pod rząd. Możesz dodawać mieszankę do jogurtów, owsianki lub innych potraw. Ułatwi Ci to przyjmowanie mieszanki na co dzień. Następnie należy zrobić 3 – dniową przerwę i ponowić cały proces.

Efekty zauważysz po około miesiącu stosowania. Twoje ciało oczyści się ze szkodliwych złogów zalegających w zmagazynowanym przez Ciebie tłuszczu, a przede wszystkim pozbędziesz się groźnych pasożytów.

Twoja chęć na słodycze radykalnie się zmniejszy.

Przydatny był post? Udostępnij na Facebooku! 

Comments

comments

Add Comment