Receptura na żylaki i zakrzepicę składająca się z dwóch tanich składników

Żylaki są problemem nie tylko wewnętrznym organizmu, ale również nie wyglądają estetycznie. Żylaki występują głównie u kobiet, ale i mężczyźnie nie są od nich wolni. Na szczęście są sposoby na to, aby uporać się z żylakami i groźną zakrzepicą. Brzmi świetnie, prawda?

Istnieje wiele przyczyn żylaków, które często zmuszają Cię do noszenia zakrywających je ubrań. Żylaki są rezultatem uszkodzonych zastawek żył w wyniku braku ruchu, urazów, skrzepów krwi, ciąży, ale także siedzącego trybu życia.

Te rozdęte, opuchnięte i skręcony żyły nie dostarczają  odpowiedniej ilości krwi do serca przez co krew gromadzi się w żyłach. Taka krew może blokować żyły wewnętrzne i doprowadzić co zakrzepicy.

Ważne jest to, aby jeść zdrowo – to podstawa profilaktyki. Równie ważne są regularne ćwiczenia oraz częsta zmiana pozycji w ciągu dnia. Starajcie się równoważyć pozycję stojącą i siedzącą. 

Jednak najważniejsze jest to, aby spróbować  tego magicznego przepisu na żylaki. Wyniki są niesamowite!

Niesamowity przepis na żylaki i zakrzepicę

Składniki:

  • 1 szklanka mleka owczego
  • 1 mydło dziecięce

W jaki sposób to przygotować? 

W pierwszej kolejności należy zetrzeć mydło do mleka. Środek przechowujemy w naczyniu plastikowym lub szklanym w lodówce.

Jak tego użyć:

Wystarczy zrobić  kompres na bazie przygotowanego środka na obszarach, gdzie występuje problem. Mieszankę należy wmasować  w skórę ruchami w górę, 3 razy dziennie.

Przydatny był post? Podziel się! 

Comments

comments

Add Comment